Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája augusztus 12....

Akinek a babája augusztus 12. körül született (7 hetes) miket csinál?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam cicizik, alszik és már sokat fent van. Ha ébren van rengeteget mosolyog.
2009. okt. 1. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Nekünk július 30-án született a babánk.

Pár napja kezdi felfedezni a kis kezét.. :)

Nagyon édes,ahogy nézi maga előtt.. :) Forgatja egy kicsit a szeme előtt,majd jól bekapja a kis mancsát.

Amellett már elkezdett gőgicsélni is. :) Ezeket szokta "mondani" : gu,gö,ge,gi,kkhh...:) néha mosolygás után rikkant egyet. Tartja a fejét,és ha valamit nagyon figyel,és az ölemben van,és én elfordulok,akkor a fejével is követi azt. Szereti,ha utánzom,amit mond..jókat mosolyog rajta.:) //na most közben gyorsan megetettem a kicsimet,és kaja után nagyon jó kedve szokott lenni.// Na most volt,hogy háromszor is elrikantotta magát,mintha énekelne...nagyon édes volt..olyan jó kedve van most,hogy szétröhögi az agyát.. :) Szóval még olyanokat is tud,hogy a kezével nyomja ki magát,mikor a kezemben van,és tartja is közben magát,meg a kis fejét is...Na azért persze,ha elfáradt,akkor jól visszaesik a cicimre...:) Nagyon jól tudja érvényesíteni az akaratát... ,meg ilyenek...:)

2009. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Augusztus 18-án született a kislányom.Nincs fent többet mint eddig,jó alvókája van,de mikor ébren van sokat mosolyog,rúgkapál,nyújtogatja a nyelvét.Mosolyog a tükörképére.Már többször volt,hogy este letettem aludni a kiságyba,reggelre keresztben feküdt.
2009. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok! Az én Karcsi babám e-zik nagyon. Aztán ha észreveszi magát akkor vigyorog, mint a vadalma. IMÁDOM. Nagyon drága!

Jó babázást Nektek Csajok!

2009. okt. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!