Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszert a baba mennyi idős...

Tápszert a baba mennyi idős koráig írhat receptre a gyermekorvos?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy fél éves koráig írhat fel sima tápszert, utána csak akkor, ha valamilyen allergiája, betegsége van a babának, és amiatt kell pl. HA-s tápszer, valahol meg azt olvastam, hogy 1 éves korig írható mindenféle tápszer.
2009. okt. 1. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sima tápszert csak 6 hónapos koráig írja fel, sajnos! :(
2009. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, a mi orvosunk is ezt mondta, 6 hónapos korig.
2009. okt. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a Milupa Milumil AR-es tápszert isszuk (mostmár csak hajnalban 1x, 16 hónapos) és sajnos ezt a fajtát csak 1 éves korig írták fel... de addig is jó volt :)
2009. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is Milupa Milumil Ar-t iszik, és csak egy éves koráig írták fel. De nekünk a védőnő előtte direkt írt többet.
2009. okt. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sima tápszert 6 hónapos koráig, mert az anyatej helyettesítő tápszer, a 6 hónapos kortól valók pedig csak kiegészítő tápszerek. Én azt csináltam, hogy előtte hetente jártam feliratni, így felhalmoztam kb. 2-3 hónapra valót. kiváltani nyilván majd csak a recept lejárta előtt fogom illetve ahogy szükség lesz rá.
2009. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A HA-s tápszert azt tovább is felírják azt nem tudom sajna, hogy meddig. A simát csak 6 hóapig.
2009. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2009. okt. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!