Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátok mit csinál?...

3 hónapos babátok mit csinál? Mi 12 nap múlva leszünk 3 hósak és még nem forog. BAJ?

Figyelt kérdés
Csak mert itt olyanokat olvastam,h ebben a korban már épphogy csak nem beszélnek:))
2009. okt. 1. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 3,5 hós, ö se forog. Söt,utál hason lenni,igy még ki se nyomja magát :))) Hanyat fekve elég nehéz ilyen müveleteket végrehajtani :) Én nem aggódok, eljön mindennek az ideje .
2009. okt. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4 hónaposan megfordult hátról hasra, majd kb. 3 napra rá vissza. bőven időben vagytok, nem kell még neki forognia. 3 hónaposan az én babám még csak kinyomta magát hason.
2009. okt. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem se forog még a 3 hónapos lányom.
2009. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dehogy BAJ!!!

Az én babám 3 hónaposan semmit nem csinált. 5 hónapos volt mikor először megfordult hátról-hasra. Aztán hasról-hátra 7 hónaposan. Ő egy kicsit lustika. :)

Nem jó ilyeneket olvasni, mert hajlamos vagy azt hinni, hogy a babádnak valami baja van hogy nem csinálja még azt amit másik baba tud. Semmi baja!!!

2009. okt. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jesszusom, ugyan már, dehogy baj!!!!! Majd olyan 5-6 hónapos korában, 7 hónapos korig nincs elkésve. A lányom 5,5 hónaposan kezdett tudatosan forogni. Már 16 hónapos.
2009. okt. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon NEM baj!!!!!

Az én kisfiam mindent nagyon korán kezdett és annyira aggódtam, hogy nem lesz e baja a kicsi gerincének, meg azok a nyugis idők egyik napról a másikra elmúltak.

2009. okt. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 4 hósan fordult meg, és az teljesen normális, ne filózz ilyesmiken. Minden gyerek más, nem érdemes az ismerősök gyerekével összehasonlítani, elég tág az az intervallum, ami még normális.
2009. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az enyém meg egyáltalán nem forgott, nem kúszott, 10,5 hósan kezdett mászni, 14 hósan járni. Tök egészséges:) Ne parázz ilyeneken!!!
2009. okt. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!