Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babátok mit eszik...

11 hónapos babátok mit eszik vacsorára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 1. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom most egy éves de már kb 3-4 hónapja vacsira májkrémes (borjúmájas)kenyeret eszik vagy vajas kalácsot.Pár hete virslit is kap és nagyon imádja.Próbálkoztam bébiétellel is vagy valami főzelékkel de nem kellett neki.Már egy ideje nem főzök neki külön,olyan ételeket eszik amiket magunknak csinálok,igaz nem fűszerezem meg annyira hogy tudja enni.Ezeket a kajákat sokkal jobban eszi mint az íztelen bébiételeket vagy főzelékeket!

Te miket szoktál adni a babádnak?

2009. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában úgy készítek neki ebédre főzeléket, hogy abből marad vacsorára. Vagy eszik a mi vacsoránkból, ha már szabad neki, ma pl. rakott krumpli lesz, a főtt krumpliból és a tojássárgájából vettem ki neki. Még szeret elnyammogni egy kis kenyérhéjat evés után. Elalvás előtt pedig még szopizik.
2009. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!