Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ideges, ingerült a babám?

Miért ideges, ingerült a babám?

Figyelt kérdés
9 hónapos,pár napja vettem észre,hogy időnként hevesen el kezd csapkodni,és mindent a földhöz vágni.Nem nevet rajta,tehát nem azért csinálja mert ezt most felfedezte és tetszik neki,nyűgös,és ha meg akarjuk nyugtatni valamivel,pl a kezébe adunk egy játékot ingerülten eldobja és sírni kezd.igy van a kajánál is.nem akar kanállal enni,heves csapkodásba kezd,közben nyöszörög,és csapkodja a fejét és magát.ha adok valamit a kezébe azt is simán eldobja,van hogy el sem veszi csak simán kiüti a kezemből.Nem történt semmi változás nálunk és vele is ugyanúgy viselkedünk mint eddig.a foga az jön.felül a 2 középső,lehet attól ilyen ingerült,vagy csak sima hiszti kezd lenni?hogyan viselkedjek vele?mit tegyek vele ilyenkor?olyan is volt hogy rnk is ránkcsapkodott,szerintem ez nem udatos,csak épp mi voltunk ott.
2009. okt. 1. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
tuti a foga néha elkezd fájni és nem tudja máshogy levezetni a fájdalmat én fiam is csinálta egy hétig 4 foga jött egyszerre a kanalat kiverte a kezemből minden átmenet nélkül,én öletem,pusziltam éneketem neki vagy valami zenélős játékkal probáltam elterelni a figyelmét.lehet,hogy hamarabb elfárad és türlmetlen.remélem nálatok is elmúlik ez az időszak!8 hóspasi anyuja
2009. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást,igazából nemtudtam ie vélni,a foga már jó ideje jön ezt meg pár napja kezdte,minden átmenet nélkül,nekem is kiveri a kanalat is a kezemből,meg mindent amit ilyenkor adnánk neki.amikor rá jön ez a csapkodás akkor semmi nem nyugtatja meg,még a teás üveget is elhajítja,csak sír és csapkod.ha hiszti lesz akkor másként kellene kezelnem,meg ha a foga miatt akkor is.
2009. okt. 1. 11:21
 3/4 anonim ***** válasza:

szia,


az enyém is ezt csinálja, jön a két felső középső foga. Már nagyon kivoltam tőle, úgyhogy most hétfő óta kap chamomilla ch15 homeopátiás cuccot, úgy látom, használ. Előtte már alig aludt éjjel, velem együtt, most meg 1x kelt föl éjjel most is meg tegnap is (ami nálunk már magában is csúcs). szerintem érdemes kipróbálnotok.

2009. okt. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szia.köszi szedi,vagyis adom neki azt is.lehet még nincs hatása.
2009. okt. 1. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!