Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még itt olyan anyuka...

Van még itt olyan anyuka akinek a babája csak az üveges bébiételt hajlandó megenni?

Figyelt kérdés
10hónapos a fiam,többször próbálkoztam már főzni neki, de egyszerűen nem eszi meg. Nem főzök rosszul, ízre is jól szoktak sikerülni a bébikaják, mégis mindig a kutya eszi meg őket. 4hónapos korában elkezdtük a hozzátáplálást, azóta próbálkozom hiába. Enni amúgy szépen eszik, 6szor egy nap, kb 1100-1200ml-t. Heti 14-16 üveg bébikaja fogy,egy vagyon. Próbálkozzak még, vagy hagyjam, és egye azt amit szeret?
2009. okt. 1. 08:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!az én kislányommal ugyan így vagyok..7és fél hónapos, de egyenlőre csak az üveges bébiételt eszi meg...próbálkozom azért.hátha.de eddig nem sok sikerrel.
2009. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, most kicsit megnyugodtam! Fél éve próbálkozom.... (szép kövér lett a kutyánk) Egyszerűen nem kell neki, az üvegest meg csak úgy nyeli, mint kacsa a nokedlit!
2009. okt. 1. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:

A 7 hónapos fiam is az üvegeset részesíti előnyben. Szoktam neki én is főzni, már az első kanálnál csalódottság ül ki az arcára. Aztán vagy kinyitja a száját, vagy nem. Néha nehézkesen, de csak sikerül belediktálni. Az üvegesnél meg úgy tátja a száját, hogy nem győzöm elég gyorsan kanalazni. Nem tudom, mi lehet az üvegesben, ami ennyire tetszik nekik. Talán az állaga?


Jó, hogy nektek van kutyátok, így mégse hiába dolgozol, én a kukának főzök:-)

2009. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos kislányom hasonló. Azt nem mondom, hogy nem eszi az én főztömet, de rázkódik tőle, és max a felét eszi annak, amit üvegesben kap. A húsos kajámtól meg egyenesen gyomorból öklendezik. Egyenlőre jegelem megint, újra és újra próbálkozom, de most melyik a drágább?? Ha megcsinálom a házi kaját, nyilván több adagot, és nem eszi, öntöm ki, majd valamit mégiscsak kell neki utána adni, vagy kinyitom az üvegeset, és azt legalább megeszi. Ebédre a zöldséget rizzsel tudok neki hazait adni, de húsosat egyáltalán nem. Én majd mindig újra próbálkozom, hátha egyszer rákap, nem tudok mit csinálni!
2009. okt. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a fiam 1 éves koráig, csak üvegeset evett. és abból is csak a hippet. aztán 2 nap alatt áttért a mi kajánkra gond nélkül. :)
2009. okt. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, kicsit megnyugodtam. Akkor nem stresszelek ezen tovább. Ő is öklendezik a főzött kajától, de a legjobb esetben is iszonyúan fintorog és rázza a fejét.
2009. okt. 1. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálam is 7 hónapos kibabám csak üvegeset eszik és nem mindegy milyet adok neki.

Próbáljátok ki hogy a bébiüvegbe teszitek amit főtök és hátha :D

2009. okt. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!