Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A viburcol kúp elkábítja a babát?

A viburcol kúp elkábítja a babát?

Figyelt kérdés
4 napja kapja a fél évesem a fogzásra, éjjel 3X kelt, most nem kel, de abban az időben amikor kelni szokott hangosan nyög, felsír, de egyből alszik tovább mire beérek. Jól van ez így? Lehet fenn van csak nagyon kába ilyenkor?
2009. szept. 30. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

:-(

Fogzáskor nem nyugtatózni kell a gyereket,hanem ecsetelni az inyét, adni neki fájdalomcsillapitót éjszakára és ennyi

2009. okt. 1. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
uff,de szigoruak vagyunk elsőke!!Amúgy elképzelhető hiszen ennek pont az a lényege hogy tompítja a fájdalmat és nyugodság érzete ad,lehet azért van,próbáld ki,hogy ma nem adsz neki,és nézd meg ma mit csinál északa.én is csak ritkán használom.amikor már sokadik nap van fent skszor akkor szoktam neki adni,hogy ő is kipihenje magát,de nekem nem mindig használ.
2009. okt. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

kedves első, tehát: inkább gyors adjak valami kemény fájdalomcsillapítót, mint a homeopátiás, kamillát tartalmazó kúpot? épphogy ezt nem szerettem volna.

másodiknak köszi, megpróbáljuk.

2009. okt. 1. 09:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem úgy fogalmaznék hogy elkábítja.Inkább megnyugtatja, hiszen a homeopátia a szervezet öngyógyító törekvésére hat.A gyógyszerek kábítanak.

És igen jól van így, a viburcol kúp erre való.Nem lesz tőle semmi baja.Nincs mellékhatás, és nem lehet hozzászokni sem.

2009. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsónak is, lehet most szüneteltetem, mert a babám lázas szegény és épp elég a lázcsillapító, vagy?
2009. okt. 1. 16:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!