Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kérlek adjatok tanácsot! Az...

Kérlek adjatok tanácsot! Az én kislányom miért nem eszik úgy ahogy a többiek?

Figyelt kérdés

6 hónapos és 1 hetes. 4 hónaposan kezdtük a kóstoltatást úgy ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Most ott tartunk, hogy az tízórai és az uzsonna ki van váltva, de főleg a délelőtti étkezés egy rémálom. Egyszerűen nem nyitja a száját. Mindegy mit adok, semmi nem kell neki. (a tápszerrel is csak játszik) Egész nap pörög, vidám, jár keze lába, már majdnem mászik, kaja közben is már menne.

Az uzsi úgy ahogy lecsúszik, de van, hogy az is csak "bohóckodások" árán. Tartottunk már egy 1 hetes szünetet, hátha majd utána jobban nyitja a száját de nem. :(

Minden anyukától azt hallom, hogy azt ő babájuk megeszik egy nap 2-3 üveg bébkaját. Hiába nem akarok foglalkozni más babájával, emellett akkor sem tudok elmenni.

Az én babám már soha nem fog normálisan enni?? :(


2013. máj. 12. 18:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Mindig megsimogatom és megdicsérem, ha nyitja a száját.

Ma reggel 5 kor evett tápot (ez mindig így van). 9-kor keltünk, 10 körül mondom akkor megpróbálkozok a gyümölcspéppel, de megint 2 kanál után szájzár volt. Gondoltam, nem erőltetem, majd "szól" ha éhes. Rá fél órára jelezte, megint megpróbáltam, de nem kellett neki. Tápot egyből elfogadta.

Tényleg nem tudom mit kéne tegyek. Hanyagolom egy picit a témát, hátha az segít.

2013. máj. 13. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!