Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be Nektek?

Melyik pelenka vált be Nektek?

Figyelt kérdés
Mi próbáltuk kisfiammal a liberot, pamperst, tecso lilát, pelenka gazdaságost, de mindből van, h kicsurog v fel se tudom rá adni mert nagyok a rések ( érdekes, mert zacskón belül hol lyen hol olyan, van h jó, van h óriás).
2008. jún. 17. 08:00
 1/7 anonim ***** válasza:
MI is jártunk így. Nekem a Huggies vált be, számtaan próbákozás után
2008. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Szintén a huggis jött be nekünk is.Vékony és puha gumis a dereka és nem folyik ki belöle a cucc.
2008. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Huggies-szerintem ennél jobb nincs.
2008. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én teszteltem a liberot, pamperst, baby love-t (DM) és a huggiest, mivel a fiam 3-5 naponta teszi csak tele, így olyan kell, amiből nem folyik ki a tekintélyes adag, és nem lesz nyakig kakis. A pampers nagyon rossz, a baby love sem jött be, de a libero és a huggies tökéletes. Én ezeket ajánlom.
2008. jún. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Libero!
2008. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Huggies, és ha tényleg nem kakilja egyszerre tele több napos adaggal, akkor a DM-es Babylove is jó.
2008. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is Huggiest használunk. A Libero is jó volt, amig nem jött ez a melg. Túl vastag és a lányom izzad benne, és csak pálik a feneke.
2008. jún. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!