Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babának is fájt már a...

Más babának is fájt már a hasa a Mecsek baby teától?

Figyelt kérdés
Kamilla teát már ittunk előtte attól nem volt hasfájása.Ezek szerint az édesköménytől lehet.Volt másnál is így,hogy az édesköménytől görcsölt a baba hasa?
2009. szept. 30. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!A védönő nekem azt mondta,hogy ilyen teákat csak akkor adjak neki,ha fáj valamilye,mert ha nincs gond,akkor lehet az ellenkezőt váltja ki.
2009. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasfájásra próbáltam.Az espumisan a Grip water az infacol nem vált be.Se a pocakmasszás se a tornáztatás.A tápszert is most cserélük hasfájás miatt.Kaki van és pukizik is,de mégis sírva néha sikítva húzza fel a lábát a hasához,befeszít és dobálja magát a kezemben.Van,hogy 2 órán át ezt csinálja.2 hónaposak vagyunk,a dokinéni azt mondta majd kinövi.
2009. szept. 30. 15:19
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja az "alvó párduc "pózt is és a meleg cseresznyemag párnát is próbáltuk már:(
2009. szept. 30. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem,h csak én vagyok tehetetlen a hasfájással szemben(nálunk is folyamatos volt a fejhangon való sírás,semmi sem segített)a gyerekorvosunk azt mondta kólika:3 hónapos hasfájás;nem tudtam elhinni,h tényleg kinövi,de TÉNYLEG!!!!Azóta angyali manó!
2009. szept. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De az még minimum egy hónap...szegény addig szenved????????
2009. szept. 30. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg ne aggódj,nem feltétlen 3 hónap a 3hónap!Kitartás,hidd el kárpótolva leszel/tek mindenért! :)
2009. okt. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!