Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi húst kell ennie naponta...

Mennyi húst kell ennie naponta egy 9 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Ez az adag hogy nő a korához képest?
2009. szept. 30. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Naponta? Pár naponta egy adag a főzelékben elég neki. Nem kell minden nap. De természetesen akár minden nap is adhatsz, sőt naponta 2-szer is, ha akarsz.
2009. szept. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
a pulykahús a legegészségesebb mi azt eszünk de nem sokat
2009. szept. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Minden főzibe, tehát délben és este 1-1 jégkockányit.
2009. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam napi egyszer kap főzeléket, ebbe 20 g húst teszek, vagy halat.
2009. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindennap kell egy 9 hós babának húst ennie, lehetőleg egy nap 2-szer is. Ezt a védőnő mondta szóval nem hülyeség.
2009. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! igen a védőnő mondta hogy mindennap kell ennie húst csak azt elfelejtettem megkérdezni hogy mennyit.
2009. szept. 30. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Értem, a védőnő mondta... Nekem meg az orovs mondta, hogy még csak szoptassam a gyereket, ne kapkodjak a hozzátáplálással. 8,5 hónapos...
2009. okt. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: persze szoptasd amíg lehet :). az én kislányom tápszeres és már a húsinál tartunk.
2009. okt. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!