Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van ilyen helyzetben?

Más is van ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A fiam 9 hós, szopizik. Minden este felkel még, változó, hogy hányszor. Felsír, de nem elég ha kiveszem, és kicsit ringatom, pedig félig kómás még, hanem kell neki pár korty tej, és a cicin újra vissza alszik, és én így teszem be a kiságyba megint. Most éjjel pl. 4x kelt, abból 3x szopizott is. Van akinek még sokszor kel fel ilyen korban a babája, és cicizik is ennyiszer éjjel?
2009. szept. 30. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most sokan támadni fognak, de nem baj! Az utolsó haminál (vacsi) próbálj neki tápszert adni. Jobban eltelíti, kevesebbszer ébred fel éjszaka és te is kipihened magad. Gondolom napközben már kap főzeléket is stb. a többi haminál meg maradhat a cici. Vagy már csak nyugtatásképp cicizik?
2009. szept. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bár én csak 3 hónapig szoptattam - sajnos akárhogy igyekeztem nem ment tovább - az n babám ilyenkor már átaludta az éjszakát. Gondolom elég fáradt lehetsz!
2009. szept. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyiszer? Sokkal többször is...

És ezért 1 éves korában leszoktattam, és azóta nyugalom van éjjel. Így legalább ő is, mi is alszunk...

2009. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 3 hónapig tudtam csak szoptatni, és mióta tápszert eszik este reggelig alszik, már 4 hónapja. Nagyon jó dolog a szoptatás, csak az az igazság, hogy sok ismerősöm jár a te cipődben. Az unokatesóm minden órában felkel és szoptatja a 2 éves fiát...Na ez már gáz csak nehogy te is így járj!
2009. szept. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vmi tejpépre gondoltam, kap azt, utána meg még cicit, mert azon alszik csak el, egyedül nem tud...
2009. szept. 30. 14:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem az Aludj jól gyermekem c. könyv segített és meg is tanunult elaludni a fiam. Szerintem nem éhes nem azért kell fell, csak cicizni akar. Addj neki cumit, hátha az beválik. Szóval nem azzal van a baj, hogy nem lakik jól lefekvés előtt, mert akkor enne rendesen a ciciből ha felkell, de neki csak néhány korty kell mint írod. Tudja, hogy megkapja és azért kell fell és sír. Légy határozott, ha valóban le akarod szoktatni az hajnali evésről, márpedig itt az ideje, akkor ne addj neki. Az első pár nap nehéz lesz, de utánna ő is és te is nyugodtan alhat majd esténként. Nekem megvan a könyv, ha gondolod átküldöm neked szívesen, csak írd meg az e-mail címed.
2009. szept. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem is megvan, de még nem olvastam el! :))

Megpróbálom, hátha!!

2009. szept. 30. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!