Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy háromhetes...

Hogy lehet egy háromhetes babát megnyugtatni éjszaka?

Figyelt kérdés
Nem is biztos hogy hasfájós, bár húzza fel a lábait, és kemény időnként a hasa, de adom az Infacolt. Nem sír sokáig, de azt keservesen. Nem kapom ki azonnal a kiságyból, nehogy rákapjon. Megszakad a szívem olynakor... A hangomra mintha nem is reagálna, hiába beszélek, énekelek neki.
2008. jún. 16. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk se az infacol, se az espumisan csepp nem hasznlt. Próbáld majd meg az 1 hónapos kórtól adható Gripe Watert, nálunk az vált be.

Dia - 6 hós baba anyukája

2008. jún. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vagy lehet, hgy a böfi maradt bent...

Dia

2008. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a böfi nagyon fontos, minden etetés után, még ha el is alszik közben.

Én kivettem a babát, pláne 3 hetesen, nem fog rákapni, hidd el. Valahol olvastam, hogy a csecsemők nem olyan rafináltak, hogy manipulálni akarnának minket a sírással. Én is úgy gondoltam, hogy akkor sír egy ilyen pici baba, ha valami baja van és kivettem simán. A most már 16 hónapos fiam nagyon nyugodt baba, soha nem volt vele gondom.

Inkább vedd fel, bicikliztesd meg a lábát, az is segíthet, lehet, hogy a puki tekereg benne.

2008. jún. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Úgy, hogy kiveszed az ágyból és megszeretgeted. Nem fog rákapni, nem azért sír 3 hetesen, mert rafinált és ki akar jönni...Ha megnyugodott visszateszed.
2008. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!