Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3 hónapos, én 2 év...

Babám 3 hónapos, én 2 év múlva tervezem visszamenni dolgozni. De szeretném a bölcsődét minél hamarabb elintézni. Mi a menete a dolognak?

Figyelt kérdés
Mikortól lehet "várólistára" íratni a gyerkőcöt? Nekem kell felhívnom a környék intézményeit, hogy hova tartozunk, van e hely, stb? ha nincs hely hova forduljak? Egyáltalában nem korai még? Bár annyi rémhírt hal az ember, hogy tele vannak a bölcsik.
2009. szept. 30. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Védőnőtől kérdezd meg, hogy körzetileg hova tartozol. Nálunk is ez a helyzet, csak nálunk (XIV. ker.) nincs várólista. Májusban irathatom be, és júniusban kiderül, hogy szeptembertől vihetem-e? Jó nem? Így a munkáltatómnak sem tudok semmit mondani, pedig gyakran kérdezgetik, mikor tudnék visszamenni? (na nem mintha vágynék, de a Gyes mellett muszáj lesz). :(
2009. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai világban nem korai, nálunk az anyukák már nagy pocakkal mennek beiratni a picurokat. Először érdeklődj ott ahova beszeretnéd iratni.
2009. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első hozzászóló! Te is Zuglói vagy, :) Mert én is :) Hova tartoztok?

A védőnő semmit nem tud, azt mondta intézzem én....

Ezek szerint most májusig semmit nem tudok tenni? Max. felmérem a terepet?

2009. szept. 30. 11:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!