Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba ehet olyan ételeke...

1 éves baba ehet olyan ételeket, amelyek tartalmaznak tejet?

Figyelt kérdés
Pl. besamel mártás, tejes rántásos levesek.
2009. szept. 30. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ehet. Az enyém még nincs tíz hónapos, de néha már meg-megkóstolja a mi tejes ételeinket, és ami ízlik neki, egy kisebb tányérral meg is eszik. (Pld. főzelékek, raguleves, stb.)
2009. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy 1 év alatt nem kaphat a baba tehén tejet.(allergizál)

Legalábbis amikor az én kislányom kicsi volt (most 7 éves) úgy ajánlották.Persze nem mindenki tartja be.Szerintem már nyugodtan adhatsz neki.

2009. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1 éves kortól már tejet is ihat, ha a szülő úgy látja. Viszont tejes dolgokat már az előtt is. (joghurtok, túró és származékai. Ha most kap először akkor pont megfelelő, ahogy fent írtad. Próbálj meg egy rántást(abban nem sok tej van) és ha nem lesz pettyes ill.nem allergizál akko nagyobb mennyiségben is kaphat majd fokozatosan.
2009. szept. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!