Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás, fürdetés?

Vav22 kérdése:

Babaúszás, fürdetés?

Figyelt kérdés

Szerintetek tényleg borzalmas ezt nézni és hátborzogató? Szerintetek tényleg fulldoklik a gyerek. Mert én nem úgy vettem észre...


http://www.youtube.com/watch?v=NIyTdhthFrw


2009. szept. 30. 10:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem ti mondtátok, egy ismerősöm mondta, hogy fojtogatom a gyerekem. Így láttam a videon hogy, így csinálta anno anyukám velünk, illetve öcsémmel és nem volt egy gyerek sem aki jobban imádta volna nálunk a vizet, ki sem lehetett minket szedni belőlem pár éves korunkba. Sajnos valószínűleg régen máshogy volt ez. Ő könyvből csinálta a babaúszást, de mondom ennek 20 éve.
2009. szept. 30. 11:42
 12/17 anonim ***** válasza:

10.36-os vagyok.

Velem nem hiszem,hogy ilyeneket csinált volna anyukám. Viszont attól függetlenül én is nagyon szerettem illetve a mai napig imádok én is pancsolni,játszani a vízben.

Na de menjetek el tényleg babaúszásra,ha annyira szeretnéd,hogy minnél hamarabb még jobban megszerettesd a vizet a piciddel. Ha majd a mienk is nagyobb lesz,mi is szeretnénk majd elvinni. Mondjuk én már azt is nagyon várom,hogy majd a mi nagy kádunkban is pancsizhasson kedvére a kis manócskánk. :) Na de az még odébb van. Bár van olyan,hogy hallottam,hogy valaki már az elejétől fogva a picivel fürdik.,ami megkell,hogy hagyjam nem túl higiénikus.. Mi szerintem akkor fogunk majd a kicsivel fürödni,ha majd tud ülni,meg ilyenek.. :)


További jó babázást neked!

-és csak óvatosan a vízzel...! :)

2009. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A 10:52-es válaszoló írja le jól a dolgokat, vele értek egyet teljes mértékben.

Mi múlt héten kezdtük a babúszást. Van egy vezényszavunk és ha az elhangzik, hátulról öntünk a fejére vizet. Ez kell ahhoz, hogy szokja majd a merülést és ne nyeljen majd be vizet. Mi még "csak" itt tartunk, de a fiam nagyon élvezte (mondjuk lehet azért, mert rajta kívül csak kislányok voltak és mindegyikhez ment udvarolni...), úsztattuk hason, majd hanyatt.

Kérlek, ezt otthon, ilyen formában ne csináld a babával! Inkább menjetek el babaúszásra, ott mindent elmondanak részletesen!

2009. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
valaki írja máá le hogy ez miért jóóó
2009. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Mi miért jó?
2009. okt. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
az, hogy nyomkodjuk a gyerek fejét a vízbe. mire jó?
2009. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semmire nem jó ilyen formában, maximum arra, hogy a picinek rossz élménye lesz a vízzel.
2009. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!