Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sport babakocsit használó...

Sport babakocsit használó anyukák! Nem zavar titeket hogy nem lehet állítani a toló irányon?

Figyelt kérdés
Most szeretnék venni sport vagy 2 funkciós babakocsit,és szinte egyik típusnál sem állítható a tolókar.Ez azért zavar engem mert pl télen ha szemből nagyon fúj a szél hogy oldjátok meg,hogy ne a baba pofiját fúja?Mindenképp szeretnék babakocsit cserélni mert ami van az már nehéznek bizonyul,ill. nagy.
2009. szept. 30. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavart, és amikor nagyon fújt a szél, akkor egyszerűen feltettem az esővédőt és kész :) Ilyen egyszerű!

Lehetőleg olyat vegyél, aminek van kukucskálója a kupolán!

2009. szept. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Végül is télen nem fog sütni a nap, nem kell olyan gyakran állítani az irányt. De télen hogy fogod használni a hidegben? Nem fog fázni? Milyen idős?
2009. szept. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A quinny kocsin állitható az irány, mégsem állitgattam sosem, menetiránnyal megegyező irányban ül benne, mint a többi baba.
2009. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fiam 7hónapos és nemrég elkezdte azt, hogyha sétáltunk és nem látott, végig sírt. Már tisztára kivoltam, mikor is az egyik babás oldalon találtam egy használt babakocsit, aminek állítható a tolási iránya. Volt valamennyi félretett pénz, plusz még beszámolt a csajszi ruhát és játékokat, így megegyeztünk. Két nap múlva már toltam is...és nem volt sírás. Szerintem vannak új sport kocsik is amiknek lehet állítani, csak ki kell nyitni a pénztárcát rendesen... Tesz-vesz, Vatera, babás oldalak apróhirdetései között szerintem találsz. Én biztos vennék a helyedben, nemcsak azért mert befúj a szél vagy ilyesmi, hanem azért mert sokkal jobb a babának ha téged is lát. Régebben is csak a szülő felé nézett a baba, olyan kocsik voltak. Nekem még megvan a nagykerekű mózes amiben anyukám tolt, amikor már ültem, akkor ki volt párnázva... :)

Használtam volna, de nagyon régi már és nincs túl jó állapotban :(

2009. szept. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Így hirtelen ezeket találtam, nekünk az utóbbin levő PC kocsi van és nagyon szeretem,szeretjük :)

2009. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!