Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapos kisfiam nappal...

10,5 hónapos kisfiam nappal sokat alszik, éjjel gyakran ébred. Ha kevesebbet hagynám aludni, akkor lehet, hogy éjjel visszaállna a rend?

Figyelt kérdés

Nappal 3 órát alszik délelőtt egyhuzamban.

Még délután is alszik egy fél órát,de így az éjjeli alvása elég rendszertelen.

Vagyis ez egy ördögi kör,mert az éjjeli nemalvása miatt alszik sokat nappal.

Mi lenne a helyes megoldás?

Mi vált be nálatok ennyi idős babátoknál?


2009. szept. 30. 09:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi ugyan így vagyunk 6 hós babámmal.

Szerintem egybe ne aludjon 3 órát,mert azt éjszaka kapod vissza,nem alvással.Próbáld 2-2,5 órát hagyni,és ha sokat aludt,szépen cirógasd fel.

Szerintem 1 próbát megér.

2009. okt. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem is sok az a 3.5 ora nappal az en lanyom 14 hos es o meg 2x alszik 1-1.5 orat. az nem igaz hogy ha nappal kevesebbet aludna akkor ejjel jobban aludna. ha nappal nem aludna ki magat rendesen csak nyugos lenne. lehet mas okbol nem alszik jol ejjel . esetleg fogzas ? amugy mikor alszik el este es meddig?
2009. okt. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam hogy sok napöközbe összesen,csak egy huzamba.
2009. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kerdezonek irtam hogy nem sok az a alvas o irta hogy sokat alszik nappal nem az 1. valaszolonak . 2. vagyok
2009. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés, egyébként se sok ez a három óra, főleg, ha délelőtt már "letudja". Az én kicsim is tíz hós, és pár hete ő is sokszor felébred éjjel, enni is eszik legalább egyszer. Lehet, a fogzás miatt, vagy mert éppen melege volt vagy fázott, mindig csak tippelgetek... Mi délelőtt is 1,5 órát és délután is 1,5 órát alszunk hónapok óta, éjjel pedig vagy többször felébred, vagy csak egyszer, olyan nagyon ritkán van, hogy egyszer sem.
2009. okt. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nappal nem hagyod annyit aludni, mint ami neki elég, az csak nyűgössé fogja tenni. Ő tudja, mennyi alvásra van szüksége... Az éjjeli alvását tényleg zavarhatja a fogzás is, de hidd el, nagyon sok baba nem alussza át az éjszakát még 1 éves kora fölött sem..
2009. okt. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!