Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálástól aludhat...

Hozzátáplálástól aludhat rosszul a gyerek?

Figyelt kérdés
6 hónapos fiamat már lassan 3 hete etetem tízóraira gyümölccsel,ebből kb:60-80gr eszik és ízlik neki,egy hete kezdtem a főzelékek kóstolását, ebből is van amikor keveset,de van amikor többet eszik és utána még szopik.De csak az ebédnél szopik a tízórainál nem.Aztán már csak szoptatom.Éjjel rosszul alszik, húzza a lábát a fenekét,nyöszörög stb...ez lehet összefüggésben a hozzátáplálással? Mit csináljak?
2009. szept. 30. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Fugg attol, hogy mit adsz neki. Lehet, hogy kapott valami olyat, ami puffasztja ot. De pl. megfigyeltem a fiamnal, hogy miota hozzataplalom, sokkal tobbet pukizik. Nalunk ez nem okoz gondot, de lehet, hogy nalatok igen.
2009. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos lehet.

8 hónapos a babám, és iszonyúan érzékeny a pocakja a minden kajára, ami nem tápi.

Voltunk már a gyerekorvosnál is, azt mondta, hogy nem tudok mit tenni, ő ilyen alkat, majd elnövi.


Van, hogy két órán át ordít éjjel, olyan hascsikarása van, pl: amikor próbálok valami új zöldséget, vagy gyümölcsöt, de a pocójának nem tetszik.


Szóval lehetséges.

Én próbáltam újra az Infacolt, egy darabig használt, de már nem. Aztán próbáltam a Gripe Watert, de az sem tett csodát.

Ki kell tapasztalni, hogy mi az, amit egyáltalán nem bír, és mi az, amitől semmi baja.


Jobb tanácsot sajnos nem tudok adni.

2009. okt. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos:(. Mi is ebben szenvedünk most. 6 hónapos a babám és elkezdtük a hozzátáplálást. Répa egyáltalán nem megy:(.

Én megfigyeltem, hogy ami "ugyanúgy" jön ki a pelusba, nah arra még nincs felkészülve a poci. És elég kevés dolog. Őszi és alma. Ezek mehetnek.

Soha nem volt hasfájós a babám és most kell átélnünk azt, amit "jó" esetben a 3.hónapig.

Van egy táblázatom, ami szerint megyek. De úgyis egyéne válogatja. Normaflore t próbáltátok?

2009. okt. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!