Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha csak 3x eszik naponta?

Baj ha csak 3x eszik naponta?

Figyelt kérdés
Kislányom 4 hónapos.Már 1és 1/2 hónapja csak 3x eszik naponta.Reggel délben este.Megeszi a 900gr.-ot,de nem 6-7 x-re hanem 3xra.Miért jó neki így?Ha kevesebbet adok neki,ordít,de akkor sem eszik többször.SEGÍTSETEK KÉRLEK!!!!
2009. szept. 29. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel azt akarod mondani, hogy képes 300 gr-ot enni egyszerre??? Mit mond a védőnő? Amúgy ha szépen fejlődik és jó a közérzete nagy baj nem lehet. A kisfiam ma 4 hónapos és 7x eszik egy nap, a 900-nak közelében sem vagyunk.
2009. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igaz nekem anyatejből, de simán benyomott egyben ennyit még fiatalabb korában is. szerintem nagyon jó erős gyomra van, gondolom az éjszakát is átalussza már jó régen, mint az enyém. szerintem örülj neki. majd később, ha kezded a hozzátáplálást, akkor úgyis szét fog ez szóródni. ne aggódj. jóllakik, jól táplált, jó baba, ha háromszor, hát háromszor. :)
2009. szept. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A védőnő nem mond semmit,mivel nem tudtam szoptatni,tápszeres lett,haragszik rám,alig jár erre.

6 és fél kiló egyébként a picim és kiegyensúlyozott,nyugodt gyerek.1 hetes korától végig alussza az éjszakát.Néha attól félek beteg,hogy ilyen nyugodt.Lázasan sem sírt csak nevetett.De mindenben átlagosan fejlődik a korához képest.Köszönöm a válaszokat.

2009. szept. 29. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!