Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok valami gyogyszert a...

Adtok valami gyogyszert a babanak ha csak kohog 1-1, es be van dugulva az orra?

Figyelt kérdés
laz nincs,1 eves.
2009. szept. 29. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, csak több gyümölcsöt, gyümölcslevet.
2009. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sterimar az orrába, Cebion vagy ampullás C vitamin, esetleg Calcimusc.
2009. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! 8 hos kisfiamnak ua a baja mar 1,5 hete. Nathas, folyik az orra, kohog de laza nincs egyaltalan. A doki szerint nem kell neki semmi, szivjam az orrat, ha nagyon folyik es mad elmulik. Azert en elvittem hozza, hogy halgassa meg a mellkasat a kohoges miatt, de teljesen tiszta. Kamillaval gozolok az agya alatt, ha alszik, az jot tesz.
2009. szept. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Cebion, Calcimusc, Baby luuf balzsam
2009. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nalunk mar 5 napja es ez az elso megfazas miota megszuletett,aggodom,hogy allandoan tele az orra es ejszaka is majd megful,hiaba ki szivom este az orrat.
2009. szept. 29. 15:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze!!!

orcsepp, orrszívás, Ambroxol

+ én adok neki Coryzaliat is(homeo)

2009. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én a homeopátiára esküszöm, orrdugulásra pl. a Sambucus nigra nevű a tuti. 2×5 golyócskát (reggel-este) kell feloldani egy evőkanálnyi vízben, akkor kell beadni, amikor előtte-utána 20 perccel semmit nem eszik, mert ezeknek a nyálkahártyán kell felszívódniuk. Amúgy a www.homeopatia.info.hu oldalon, a babamama részen sokmindenre találsz szert.
2009. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!