Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig használtok babakocsit?

Meddig használtok babakocsit?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha elmentek vásárolni (nem 3 órás nagy bevásárlásra gondolok)? 15 hónapos a kislányom, nagyon szépen megy, sőt rohan, de viszont nem hajlandó mellettem jönni, egy kis ideig fogja a kezem, aztán megunja, és kirángatja a kezemből a kezét. Ez így meg nem valami biztonságos :( Így bárhova megyünk, ül a babakocsiba.
2009. szept. 29. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális.A lányom 20 hónapos,de még mindíg visszük a babakocsit vagy a triciglit,ha megunja akkor ne kelljen cipelnem.Van hogy akarja fogni a kezem,de az rövid isö.Sétál magának,vagy ül.
2009. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. szülinapjára kapott egy tirciklit, jobban pártolom, mint a babakocsit.

Amúgy vásárolni én sem szeretek vele gyalog (1,5 hós a lányom) mert hasonlóan mint a tied, mindig ellenkező irányba akar menni, minden érdekli, megfogja...

Hacsak nem épp fél kiló kenyérért megyünk át a boltba, biciklivel megyünk. Amúgy sétálni is 1 éves kora óta biciklivel megyünk, csak akkor ül babakocsiba, ha pl városba megyünk vásárolni, intézkedni, mert a bicikli nem fér el az autóban,csak az esernyő kocsi.

2009. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 15-16 hónaposan tettem utoljára babakocsiba, mikor beteg volt és orvoshoz vittem.

Viszont nekem hozzá tartozik, hogy mindig utálta a kocsit, már egész kicsinek nem akart benne megmaradni. Sokszor csak azért vittük, hogy legyen mibe pakolni a cuccokat. Végig csináltuk mi is ezt a "cirkuszt", kirántja a kezét, többet halad visszafelé mint előre, a 10 perces utat 3 óra alatt tettük meg stb. Ha nagyon elfáradt én felkaptam és cipeltem egy darabig. De szerintem semmivel sem vagy elkésve. Bőven ráérsz még eltenni a babakocsit.

2009. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én egy éves kora óta max 10 szer használtam, most 20 hónapos és a kistesó örökli, igaz nekünk a gyerek a bevásárló kocsiban fuvaroztatja magát...én nem hagyom szaladgálni ha sétál, szeret csavarogni és mindig elmondom, hogy csak akkor megyünk, ha szót fogad, ez hatásos, ha hiszti van irány haza...
2009. szept. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam 16 hós,és még használunk babakocsit!Minden nap 2X megyünk játszótérre,de oda is babakocsival vagy tolókaros triciklivel megyünk.Az én fiam is szeret önnállóan sétálni,de többet megy visszafelé mint előre.

Ráadásul a sok kutyapiszok,és egyéb kosz miatt sem szeretem ha egyedül mászkál.Így amikor a játszóra érünk ott kiszaladgálhatja magát!

Én addig ameddig nem sétál rendesen és nem szed össze mindent az utcáról addig tolom valamibe vagy valamin!

2009. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!