Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálsz amikor alszik a...

Mit csinálsz amikor alszik a babád?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában fél órákat alszik naoközben, így túl sok mindent nem tudok...teregetek, netezek, letusolok, eszek...
2009. szept. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

SZia!


Kislányom reggel 6-kor kel és 8 körül visszaalszik még 40 percre. Ekkor megreggelizek, megiszom a kávémat és "rendbe teszem magam".

Ebédidőben általában 1,5 órát alszik. Ekkor én ebédelek, elindítom a mosógépet, teregetek, netezek és tévézek egy kicsit...


17 hós kislány anyukája

2009. szept. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hos. Delelott alszik 1 orat, akkor rendbe szedem magam, reggelizek en is es elkeszitem neki a tizorait. Ebed utan alszik 2 orat, a feleben teszek-veszek, a masik feleben en is pihenek 1 orat.
2009. szept. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régen lányom napjában 2X fél órát aludt, ez alatt kellet főznöm, mosnom, takarítanom, mosogatnom-gondolhatod, rohanás volt...

Aztán most már 15 hósan egyszer alszik fél-két és fél órát, attól függ, milyen napja van. Ilyenkor először eszek, a kaja általában kész van már, reggel baba mamánál van, akkor főzök, hogy legyen neki ebéd. Akkor elmosogatok, házimunkát végzek, ha épp nincs semi, akkor netezek, olvasok, tévét nézek.

2009. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! 10 hónapos a babám. A délelőtti alvása közben szoktam tornázni, a délutáni alvása közben pedig netezni/olvasni/tévézni. Takarítani, főzni, egyéb házimunka, amikor ébren van, mert akkor jön "segíteni".
2009. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

7,5hónapos a babám, kétszer alszik 1,5-2,5órát, addig főzök,teregetek,takarítok,rajzolok,netezek. Enni együtt szoktunk, én az enyémet, Ő az övét, nagyon szereti ezt a közös időtöltést. Néha belemászik az én tányéromba is :o)

Ha rosszabb napunk van, fogzás,frontok, és emiatt nem alszik...akkor csak a nagyon fontosakat csinálom meg, a többit hanyagolom, és inkább vele vagyok.

2009. szept. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14honapos a fiam es 2x alszik!Delelott 1orat,ekkora takaritok mosok,fozok.Delutan 1,5,2orat alszik :eszek,enis ledolok,ha tobbet alszik netezek kertet rendezem vagy ha valamit delelott nem sikerult megcsinalnom befejezem.Es te?
2009. szept. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos kislányom 3X alszik fél órát. Nagyon sok mindenre jut időm ez idő alatt!!! Gondolhatod:-(( Reggel elvan fél órát a járókában, akkor előkészítem neki a tízórait, ebédet, elmosogatok, felporszívózom. A délelőtti alvása alatt befejezem a takarítást, felmosok, fürdő, WC, stb. Az ebéd utáni alvása alatt én is megebédelek, esetleg kettőt pillantok, és már fenn is van. A déutáni alvása pedig séta alatt történik, akkor sétálok. A többi dolgomat nem is tudom mikor csinálom, néha azt gondolom, hogy varázsolok. Remélem lesz ennél jobb is!
2009. szept. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kb én is így töltöm az alvásidőt. Kislányom 9 hónapos 2x alszik 1-1,5 órát.
2009. szept. 29. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!