Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy evés közben...

Mit tegyek, hogy evés közben ne akarjon állandóan inni?

Figyelt kérdés
Kislányom 7 hónapos és egy ideje állandóan iszik evés közben. Mindegy mit adok neki, tejpépet vagy főzit, csak úgy hajlandó enni, ha közben ihat. Ha nem adok neki sír és nem eszik. Másnál is előfordul ilyen? Mit csináltatok? (Csak forralt vizet iszik, mást nem adok neki.)
2009. szept. 29. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányomnál is volt ilyen időszak, de talán nem baj, hogy így van. Ha így esik jól neki...

Én azóta nem hagyok előtte innivalót evés közben, hogy ne lássa, akkor nem kéri, és eszik, evés után kap inni. Bár lányom már 15 hós, néha így is már kéri evés közben is.

Ha eszik rendesen, nem hiszem, hogy gond lenne ez.

2009. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én a mai napig eszek és iszok egyszerre

gyerekkoromban az ismerősök kiröhögtek, ma már nem érdekel nekem így esik jól

ha elegendő mennyiséget eszik akkor nem gáz

szerintem

2009. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egész gyerekkoromban azt hallgattam,hogy nem szabad inni evés közben,amig nem eszek meg mindent addig nem állhatok fel az asztaltól,stb.. ezeknek szerintem semmi értelmük nincsen,maximum elveszik az ember kedvét az étkezéstől. Egyen amennyi jólesik neki,és ha szomjas akkor igyon.És mi másért akarna inni minthogy szomjas?
2009. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!