Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell kakilnia egy 4...

Mennyit kell kakilnia egy 4 hetes babának?

Figyelt kérdés
Van hogy minde nap, va hogy 2 napig nem, de tgnap három nap után volt trotty először, élénk jókat alszik, pisis pelus mindig van, rendesen eszik, csak anyatejes. Forduljak orvoshoz, vagy ez így rendben van? Olyanaoka is olvasok hogy napi 3 kakis pelus...
2009. szept. 29. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

szia,

6 hetes kisfiú anyukája vagyok, és nekem is ez a "problémám", meg voltam ijedve, hogy székrekedése van, de hála az égnek a 3 napon mindig behozza...:) Ha csak anyatejes a babád, akkor valószínű, hogy majdnem teljesen felhasználja a tápanyagokat, ezért nem kakil sűrűn, ne aggódj e miatt! Később lesz úgy, hogy hetente 1x fog kakilni, és az is teljesen normális lesz! Ha nem fáj a pocikája, akkor semmi baj nincs ezzel! Általában a tápszeres babáknál áll fenn jobban ez a probléma, mert a tápszer nehezebben emészthető és okozhat székrekedést, de arra is megvannak a megfelelő módszerek, hogy hogyan könnyíthetsz, segíthetsz neki. Remélem segítettem!

2009. szept. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes,akkor az se baj,ha minden nap van és az se,ha heti 1-szer. Nincs meghatározva,hogy mikor mennyi legyen. Ezt a védönöm mondta.
2009. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam,
2009. szept. 29. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!