Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az Aro-s pelenka?

Milyen az Aro-s pelenka?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk ajándékba, de túlattam rajta, nekünk nem vált be!
2009. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs elrontottam: túladtam
2009. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mi a baj vele? Leginkább az érdekelne, hogy a külső része milyen anyagból van? Mert ha nejlonos, akkor én sem veszem meg!
2009. szept. 29. 12:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hányféle van, nekünk egy zöld csomagolású van, nemrég kaptuk ajándékba, az nejlonos. Még nem próbáltuk ki, csak kibontottam megnézni.
2009. szept. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szijasztok. Én is akkor próbáltam ki amikor ugy adták szerintem tökéletes! ahogy látom megoszlik a vélemény!

mindig olcsót próbálok venni, vettem már pelenkafutárosat nekem az is jó volt, a baba bőre bírta is, csak mindig krémeznem kellett, de abba olyan vastagabb a vatta" és már most 9 hós és nem kényelmes szerintem, ugyhogy le is tettem róla (az ia 40FT/db-on vettem), a háppys szerintem jó, utána is vettem még amikor nem volt akciós, a tescos szerintem nem jó! nem légáterszetős, gagyi a ragasztó stb. most Huggiest vettem neki, de ez se 100%os nálunk, gyakran kell cserélni (igaz 12 óra van beleírva, de nem bírja szerintem 3 órán tul), a pampers bejött nálunk is csak az ára necces egyedülálló anyaként 37700Ftból...

2011. szept. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!