Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fénylik néha a kakija a...

Fénylik néha a kakija a babámnak. Lehet, hogy lisztérzékeny? Nagyon meg vagyok ijedve!

Figyelt kérdés
9 hónapos, már kb 2 hónapja óvatosan elkezdtem bevezetni a glutént is az étrendjébe. A ti babátoknak szokott ilyen lenni a kakija?
2009. szept. 29. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát fénylik, de hogy ez lisztérzékenységtől lenne? Még nem hallottam. De inkább kérdezd meg az orvosodat, hogy szerinte gyanús-e és ha igen, akkor végezzetek kivizsgálást nála.
2009. szept. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Fényes széklet utalhat lisztérzékenységre, de szerinem még ne aggódj, mert még nem "halmozódott" fel a pici szervezete (ha lisztérzékeny lenne). Figyeld, tápláld ugyanúgy, mint eddig, s majd ha nem változik egy éves korában vidd el orvoshoz.

Fényes széklet azért van, mert nagyobb mennyiségben tarlamaz zsírt, zsírsavakat.

2009. szept. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom lisztérzékeny.Most 10 éves és 5 éve diétázik.Akkor derült csak ki.A fényes zsíros széklet igen utalhat arra de ezt nagyon korai még megállapítani ugyanis 3 éves korig nem mutatható ki.Ha nagyon biztos akarsz lenni benne hogy nem az lehet kapni tesztet a gyógyszertárban amit otthon is elvégezhetsz és az kimutatja.Ha még valami érdekelne írj bátran.
2009. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Esetleg meg tudnád mondani a teszt nevét?

2009. szept. 29. 15:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Biocard teszt ez a neve.
2009. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 29. 15:49
 7/9 A kérdező kommentje:
A kislányodnál mik voltak a tünetek?
2009. szept. 29. 15:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Súlyos vérszegénység, vashiány.Vasfelszívódási zavar,soványság,sápadtság.Zsíros fénylő széklet növekedés visszamaradás.Hasfájás.Röviden ennyi.
2009. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megvettem a tesztet és negatív! Mégegyszer köszönöm szépen!
2009. okt. 2. 18:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!