Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eltennétek/teszitek az alig...

Eltennétek/teszitek az alig használt cumit/kat a tesónak, ha az már a pocakban van?

Figyelt kérdés

van olyan amit szinte alig használt.

Vagy csak úgy "emlékbe"?


2009. szept. 29. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
én emlékbe raktam el az első cumiját, de a második babámnak nem adnám oda az alig használt cumikat. Az enyém is a pocakban van már, de inkább majd újat veszek cumiból meg cumisüvegből, ruhák úgysem kellenek már.
2009. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A cumi "egy szájba való".
2009. szept. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem!

A fogkefét sem tenném el a következőnek! :-)

2009. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A cumi a kukába való. Tesónak újat, vagy semmit. Lehet, hogy nem is fog cumizni.
2009. szept. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az első cumiját elteszem emlékbe, de a többit kidobom:)
2009. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is ezt vallom, mint az előző válaszadók, maximum a bontatlan csomagban lévő cumit tenném el, hátha kell.
2009. szept. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem. Uj babanak uj cumi.
2009. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, nem olyan drága. Na, én még azon vagyok kiakadva, amikor az emberek felteszik a cumit a Teszveszre. Van, aki megveszi?
2009. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

eszemben sem jutna eladni-kész elmebaj :-)

csak megkérdeztem,hogy ki mit tett a cumikkal.szerintem se az a legdrágább "babadolog" majd a pocaklakó,ha igényli kap szép újakat.szerintem most még elrakom őket emlékbe,nincs szívem kidobni :-) amúgy is ilyen mindent gyűjtögető vagyok

2009. szept. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!