Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Heim Pál SIDS központjába...

A Heim Pál SIDS központjába hogyan lehet bejutni vizsgálatra? Gyermekorvosi beutaló kell? Mennyi a várakozási idő?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Fél éves kor után fogadják őket gyerekdoki beutalóval az ország bármely részéről. Előtte is lehet menni, ha az általuk ajánlott légzésfigyelőtök van. ( Miért, mi a baj?)
2008. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fölhívtam őket, és fogadnak minket, pedig csak 2 hónaposak vagyunk. A doki már adott beutalót is, úgyhogy júl. 2-ra kaptunk időpontot. Múlt éjjel nagyon sokszor beriasztott a légzésfigyelő, pedig már régóta nem jelzett. Lehet, hogy a gép rossz, de én inkább azért mégis kivizsgáltatom a babót is. Egyébként furcsállanám ezt a fél éves kort, mert pont addig a legveszélyeztetebbek a babák, utána meg már csak pár százalék az esély rá.
2008. jún. 17. 17:22
 3/5 anonim válasza:
Az én kisfiamat 1 hónaposan vittem a Madarászba, mert 3 hét alatt 5x riasztott a légzésfigyelő. Kivizsgálták, szerencsére semmi baja. Bennem fel se merült, hogy túl kicsi lenne, szóltam a gyerekorvosnak, aki rögtön elküldött minket a kórházba, onnan 1 hétig ki se engedtek.
2008. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2. hozzásztóló vagyok. Hát ez nevetséges!!!!!!!! Ez a magyar egészsgügy!!!!!!!! Engem meg elhajtottak azzal, h majd 6 hóbaposan jöjjek vissza!!!!!!!!!!!A gyerekdoki is!!!!!!! Es a mi legzesfigyelőnk is jelez néha-néha, habár az utóbbi pár napban nem! Ez Magyarorszag!!!!!!!!!Most mit csináljak??? Már többször tapasztaltam, h ha kedves vagyok és normális, hülyére vesznek és balekot csinálnak belőlem! Csak a pattogás segít???????? Még jó, h mondjátok, h ez így működik, m nyugodt lennék!!!!!!!!!!!
2008. jún. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hívd fel a Heim Pált Te is, belgyógyászatot kell kérni, és kérj időpontot! Bárkit fogadnak szerintem. Ezután a dokid már csak ad beutalót, ha megvan az időpont!
2008. jún. 19. 14:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!