Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenkázótáskát használ...

Melyik pelenkázótáskát használod már évek óta?

Figyelt kérdés

Nekem volt egy Huggiesom, elég hamar szétszakadt, és szétjött a tépőzár is.

Olyat keresek ami nagy, (kék vagy fekete, vagy uniszex) és kibír pár évet.Ja, és nem kerül félhavi gyedbe...:-)


2009. szept. 28. 21:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2009. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Én egy Aventost kaptam, 19 ezer volt (karácsonyra kaptam), de cirka kétszer vittem el valahova, mert akkora, mint egy bőrönd, és utálom vinni. (pedig gyönyörű, és a babakocsihoz is megy). Én inkább simán egy (márkás) válltáskába rakok mindent ami kell. Sokkal kisebb a mérete, és nem is feltűnő. :)
2009. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenném, hogy ha simán akarnék pelenkázótáskát keresni, eddig én is eljutottam volna. Olyat keresek, amit itt kipróbáltak az anyukák, pont azért, mert nincs pénzem, hogy tesztelgessek.Szóval nem-hasznos-válasz.
2009. szept. 28. 21:48
 4/13 anonim ***** válasza:
2. vagyok.. azt elfelejtettem írni, hogy ez egy nagyon strapabíró táska (az Aventes 19 ezerért), a barátnőm 3 éve használja, a 2. babájánál már, és még úgy néz ki, mintha új lenne. Persze nem olcsó. :(
2009. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nem kifejezett pelenkázó táskám van, Tescoban vettem, mondjuk ez Füleses, és kék, válltáska.

Nincs benne hely, ahová a koszos pelust tedd, én mindig kerestem egy kukát, addig meg nejlonba tettem.

Nekem ez vállt be, azt hiszem egy ezres körül volt. 2 éves a kisfiam.

2009. szept. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát én sokmindent szeretnék bele tenni, hogy a játszótérre, vagy a babaklubba ne hatvanöt tasival érkezzek, mint most. Félnapi hideg élelmet, pelenkát, váltóruhát, váltócipőt, melegebb pulcsit, egy-két közepes autót, és akkor már a pénztárcám és a mobilom is belekerül. :-) Azért nem jó a válltáskás megoldás, mert cipeljen a fene ennyi mindent a vállán, vigye a babakocsi.:-)

A Huggies-os méretben megfelelt volna, de nagyon gyenge az anyaga.

Válaszaitokat egyébként köszönöm.:-)

2009. szept. 28. 21:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia! én is kicsi válltáskát hazsnálok, még régebben vettem, akkor suliba hordtam. Most pelenkázótáska. És ezt is a babakocsi viszi, simán elfér alul a hálóban. Plusz még ha útkozben piacozunk, az is elfér mellette a kocsiban
2009. szept. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem van egy eladó türkizkék fekete Quinny pelenkázó táskám. Strapabíró, olyan anyaga van mint a hátizsákoknak, jó erős.

Fél áron eladó ha érdekel, a mózeskosarunkhoz vettem, az kék volt, de most rózsaszín kocsink van rózsaszín táskával :)

Szuper,vállon átlósan hordandó, jó nagy több fakkos, külön lehet bele pakolni a tiszta ruhát koszos ruhát kaját, elől két nagy zseb, szétzipzározható ha pelenkázásra kerül a sor, de pelenkázó feltét is van hozzá, bár azt nem is hasznltuk. Sokminden elfér benne, mert én minden eshetőségre készülve pakoltam mindig! :D

Ha érdekel írj, tudok képet küldeni róla.

2009. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mail ment!
2009. szept. 28. 22:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van, bevált:

[link]

2009. szept. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!