Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell főzeléket csinálni...

Hogy kell főzeléket csinálni a babónak?

Figyelt kérdés

6,5 hós anyatejes baba, kb 3 hete kezdtük a hozzátápit.

köszönöm


2009. szept. 28. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
1 kávéskanálnyi olajon megfuttatod a zöldséget amit készíteni akarsz felengeded vízzel és puhára főzöd. Kukorica vagy rizslissztel meghinted amikor puha a zöldséged és pépesíted. Ennyi én legalább is így csináltam.
2009. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egy fazékot kineveztem a babáénak.

Először egy kis krumplit egy almával összefőztem, botmixerrel turmixoltam hogy olyan sűrűra mint a méz főzőlével hígítom.s ezt adtam 2-3 napig.

Utánna burgonyát almát meggyet főztem össsze 2-3 napig.

Majd cukkínit burgonyával almával, majd sparban lehet kapni natúr nyomott gesztenyét ezt kevertem össze főtt burgonyával almával meggyek (ez mai napig a kedvenc)

majd megfőzem 1 kiló céklát egy egy darabot folpackba csomagolva fagyasztottam, s főtt cukkínivel vagy főtt burgonyával turmixolva kapja imádja jó édes.

Cukkíni répa, cukkíni répa zöldség gyökér, majd ezek csak egy egy darab csirkemell hozzá főzve.

Zöldborsó főve passzírozva cukkínivel.

2009. szept. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezeken az oldalokon rengeteg receptet talász.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ezt a kerdest akar en is feltehettem volna, koszonjuk a valaszokat.
2009. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. szept. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!