Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann-os vagy DM-es tápszer...

Rossmann-os vagy DM-es tápszer? (6 hónapos kortól való) Melyik a jobb? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 28. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó! Én amelyikbe éppen megyek ott veszem a tápszert vagy ahol akciós!
2009. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 28. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
biztos lepontoztok,de nekem a védönő azt ajánlotta,hogy inkább jobb tápszert vegyek,mert ilyenkor lényges a minőség.Szóval én nem maradtam a milupánál-pedig nekünk se olcsó
2009. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg azt mondta a gyerekorvos hogy azok is ugyanolyan jó minőségüek mint a drágábbak,különben nem lennének forgalomba.Ezek mind bevizsgált termékek!Úgyhogy mi maradunk a Dm-snél/babylove/.
2009. szept. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem meg pont a védőnőm ajánlotta a minap,hogy 6 hó után nyugodtan adjam a DM-est,vagy a Rossmanost,ugyan olyan jó mint a többi.Még nem próbáltam egyiket sem de ha elfogy a Beba tápszerünk,akkor kipróbálom.
2009. szept. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

DM-es babylove-t eszi a kislányom is, nagyon ízlik neki.

Müllerbe láttam még saját márkás tápszert, lehet hogy kipróbálom, mert a bébikajájuk is finom és elfogadható árban van.

2009. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pont egy másik anyukával beszéltük hogy a gyerekeink hasa fájt a dm-es tápszertől, többet tuti nem veszek.Két éjszakát üvöltött át a hasfájástól, így már a rossmanosat ki sem próbálom maradok a jó bevált Humananál.

13 hós

2009. szept. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Úgy látom ez is babafüggő, kinek jó, kinek nem. Lehet hogy azért kipróbáljuj, majd a fiam eldönti, jó-e neki:)

Köszi a válaszokat!

2009. szept. 30. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!