Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjam meg az étkezést a...

Hogy oldjam meg az étkezést a babámnak ha a bölcsiben nem akar enni?

Figyelt kérdés
9 hónapos babám nem akar enni a bölcsiben, még úgy sem ha én adom neki. 5 étkezése volt eddig, de így csak 4 lett, mert a délutáni étkezése elhúzódott. Én beadom 5-kor és apucija megy érte 6-kor. Csak ezután tudja megetetni, de akkor már utána nem eszik. És emiatt néha felébred éjszaka, mert éhes. Felborul a rendszere, ha egy kicsit előrébb hozom az uzsonnát és még én etetem meg otthon? Vagy valami ötlet? Bármire vevő vagyok.
2009. szept. 28. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Reggel 5-től este 6-ig van bölcsiben? Vagy délután 5-től 6-ig?
2009. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy óra hosszára adod be a bölcsibe? Annyi időre nincs más megoldás?9 hónapos, szegény kicsibaba, nem csodálom, hogy nem eszik...
2009. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mielőtt ítélkezik valaki jobb lenne,ha addig meg sem szólalna amíg nem tudja a körülményeket.

Külföldön élünk 2500 km-re a családtól, ketten a férjemmel. Itt a gyes 6 hónapig tart és aztán vissza kell menni dolgozni, mert máshonnan nem jön pénz. Esti munkám van fél 6-tól tízig és csak így tudjuk megoldani, senkire nem tudom bízni. Had ne érezzem magam rosszul, ha nem bánjátok!!!!

Nem számonkérést és elítélést vártam, hanem segítséget.

Köszönöm

2009. szept. 28. 23:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól van, ne húzd fel magad! Nem eszik idegen helyen, nem érzi még igazán otthonosan magát, hisz ismeretlen hely és emberek. Magától meg fog oldódni a probléma, nem erőltetném ha nem kéri ott a kaját, majd eszik otthon. Ha igazán éhes lesz, fog enni a többi gyerekkel szépen. Ezen ne aggódj szerintem.
2009. szept. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok, szerintem nem ítélkeztünk... Csak nem mindegy, hogy reggel 5-től este 6-ig van a pici a bölcsiben, vagy délután 5-től délután 6-ig... Remélem érted.. Azt gondoltam, hogy külföldön élsz, és tudom, hogy ott 6 hónapig lehet otthon lenni a babával.


Szerintem nem gond, ha nem eszik a bölcsiben, és éjjel eszik, hamar kinövi ezt a korszakot. :)

2009. szept. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!