Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet segíteni a babának,...

Lehet segíteni a babának, hogy előbb kibújjon a foga?

Figyelt kérdés
Már két hete látszódik az ínyén alul két fehér kis vonal, de még mindig nem jött ki a fogacska és nagyon szenved. A gond az, hogy a saját öklén kívül nem rág semmit, se csörgőt, se rágókát, de elég nyűgös lett, éjszaka is felkel, pedig átaludta már. Használok Dentinoxot, de nem sokat ér. Adhatok pl. babapiskótát? Hátha azt rágcsálná..., vagy mit lehet tenni?
2008. jún. 16. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szia!A kisfiamnak is most jön a foga. Babapiskótát semmiképp ne adj neki!!! És más ételt (pl.kifli) sem! Liszt, cukor, egyebek miatt. Dologél nevű gél is van forgalomban, próbáljátok ki azt. Remélem, jól írtam a nevét - gyógyszertárban kérdezz rá. Éjszakára adhatsz neki fájdalomcsillapítot is pl.: Nurofen! Kitartást és remélem, vmi segíteni fog!
2008. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Babapiskótát még tényleg ne adjál neki, de pont tegnap láttam a Brendon oldalán olyan babakekszet ami tej és tojásmentes, 4 hós kortól adható és két féle van. Azt megpróbálhatod szerintem.
2008. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Chamomilla 15Ch-t naponta 2-3x 5 golyócskát kis MŰANYAGkanálnyi vízben feloldva. (Esetleg előtte pohárban fakanállal összetörhted, de fémkanállal nem érintkezhet) Előtte-utána 10-15 perccel ne egyen-igyon. Az utolsó adagot este lefekvés előtt add be. Bajt ezzel biztos nem csinálsz, homeopátiás gyógyszer. Nekünk bevált.
2008. jún. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babámnak még nem jön a foga, de a védőnővel beszéltünk már a dologról és azt mondta, hogy a Gengi gél ami hatásos lehet. Ezt más anyukától is hallottam. Mennyi idős a babád?
2008. jún. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, 5 hónapos.
2008. jún. 17. 07:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!