Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyek az 1evéses kislányo...

Mit vegyek az 1evéses kislányom szülinapjára?

Figyelt kérdés
Adjatok tanácsokat kérlek. Valami olyat szeretnék aminek biztosan örülni fog elvégre ez az első. :)
2009. szept. 28. 12:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és már egy hónapja jár!
2009. szept. 28. 12:22
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
triciklit
2009. szept. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az már van :)
2009. szept. 28. 12:50
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
vedd meg neki az első babáját.olyan igazi aranyos puha babát.vagy bár kislány de ettől meg vehetsz neki,egy nagy dömpert,vagy egy olyan sátort amibe van kis kúszó mászó folyósó.
2009. szept. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van neki már egy pár babája kicsi is nagy is puha is műanyag is. Sátra is van átjárócsővel. Nagyon jókat mondtok, mert ezeket imádja. Kicsi csúszdás játszóházra gondoltunk, de az inkább kinti és bár kertes házban lakunk azt már inkább tavaszra kellene venni.
2009. szept. 28. 13:20
 6/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok,egyetek neki egy szánkót.remélhetőleg lesz hó az idén.ugy látom végül is mindene meg van,talán ezért sem érdemes mindent megvenni a gyereknek,mert aztán késöbb mit veszel neki,egy házat?csak vicc volt ne hogy megsértődj.ha ilyen nagy és drága dolgai vannak akkor valami apróság lenne jó.lehet hülyeségnek hangzik,de a mi családunkba volt aki buborékfóvót kért mert annak örült épp a legjobban egy éves fia.
2009. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen azt én is tervezem venni neki, mert a zenebölcsiben ahová járunk nagyon tetszik neki.

Egyébként nincsen neki sok, nagy és drága játéka. Persze próbálunk neki mindent megadni aminek örülne (első gyerek). Viszont képes eljátszani egy darab papírral is. Csak gondoltam az első szülinapjára valami emlékezetes és sokáig használható dolgot vennénk, aminek örülne már most is.

2009. szept. 28. 14:30
 8/11 A kérdező kommentje:
Szánkót mikulásra terveztem.
2009. szept. 28. 14:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Szobahinta de nem álványos hanem amit kampora kell akasztani,mert azt késöbb ha jo idő lesz kintis tudjátok használni,az álványosrol nem jokat hallotam!Vagy mi hipp hopp zebrátvettünk neki,megmég esetleg tanulószék ezek fisher price -os játékok fejlesztők,vagy még a tanuló kutya ami esetleg jo lehet!
2009. szept. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hinta az van kint és bent is. :)

Én is pont a fisher price-s játékokat nézem. Elég drágák és nem tudom mi az ami tényleg megérné.

2009. szept. 28. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!