Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Hogy segítsek?...

Mit tegyek? Hogy segítsek? Úgy sajnálom?

Figyelt kérdés
Úgy sajnálom a fiam,a szívem szakad meg.5 hónapos jönnek a fogak,és csak sír.Hogy tereljem el a figyelmét,ha már semmi nem használ?
2009. szept. 28. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Miket próbáltál? Nekünk semmi nem használt, sem a Dologel, sem a Dentinox, sem a homeopátia, csak a nurofen szirup. Próbáltad már azt is?
2009. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van itthon de még nem mertem használni.úgy félek ezektől...
2009. szept. 28. 09:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is a nurofen használt, utána újból jókedvű babóca lett. Szerintem nyugodtan próbáld ki. Nekünk az epres vált be.
2009. szept. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén Nurofen, nagyon jó.
2009. szept. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm,kipróbálom,de azért várnék még ötleteket.Próbálok bohóckodni is vele,sétálni,reggel bekentem neki,de semmi.

sajnálom hogy nem segíthetek neki...

2009. szept. 28. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:
gyerekorvossal írass fel gyógyszertári fogzási ecsetelőt. kb. 300 ft, készíttetni kell, másnap kész, egy hónapig jó hűtőben. Nekünk az vált be. 10 hós.
2009. szept. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,erre én is gondoltam holnap megyünk is dokinénihez.
2009. szept. 28. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Viburcol homeós kúp. Ált 10 perc alatt hat!
2009. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!