Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek nagyobb kádat?

Vegyek nagyobb kádat?

Figyelt kérdés
Babám 3 hónapos,61 cm,már nem fér el a kiskádban,a lábát ki szokta tenni a kádból, vagy olyat rúg,hogy elörecsúszik és beveri a fejét,hiába tartom. Vegyek nagyobb kádat? Csak igy is elég cipelni és nagyon kicsi a fürdöszoba. Nektek mekkora kád van?
2009. szept. 28. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne, mi vettünk egy nagyibbat, de alig használta, mert már a kádban is tudott ülni pár hónap után, persze, ha annyira kicsi, hogy veszélyes az más tészta, de ha kibírod ezt a pár hetet inkább várj.
2009. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia.Vegyél egy csúszasgátlót,és fürdesd a ti kádatokba,nem lesz semmi baja.felesleges nagyobb kádat venni.
2009. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányom 7 hónapos, ebben a kádban fürdik most:

[link]

Vettünk hozzá kádállványt.

A mi fürdőszobánk is nagyon kicsi, így a nappaliban fürdetjük(1,5 szobás panellakás, a fürdő akkora, hogy épp 1 ember elfér benne). Első 2 hónapban nekünk sima hagyományos kádunk volt, kölcsön kaptuk, de kinőttük. Ezt a fajtát viszont még elég sokáig használhatjuk.

2009. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak a nagykádba nagyon be kell hajolni,már igy is nagyon fáj a hátam.
2009. szept. 28. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

A lányom 3,5 hós, 65 centi és a kiskádban köszöni, még jól elvan.

Aztán átköltözik a nagykádba és a hajlongás elkerülése végett velem fog fürdeni. Így egyszerűbbnek gondolom, csak alapos előkészületeket igényel, csúszásgátlót a kádba mindkettőnk érdekében, mindent kézhez készíteni, kád elé is csúszásmentes valami kell a kiszálláshoz, aztán a többivel majd apa szaladhat :-)

De szerintem felesleges nagyobb kádat venni.

2009. szept. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én ilyen pici korban még nem dijazom az együtt fürdést,szerintem nem higiénikus. És ezt nem is tudnám megoldani,mert egyedül fürdetem.
2009. szept. 28. 10:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!