Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvásra tanító módszerek nem...

Alvásra tanító módszerek nem alkalmazhatók fogzás idején?

Figyelt kérdés
Tettem már fel itt kérdést, mert a babám csak cicin hajlandó megnyugodni éjjel, erre azt írták, hogy akkor tegyem cicire, ne hagyjam sírni. Akkor ezek szerint most nem alkalmas elkezdeni az Aludj jól gyermekem, vagy a Suttogó szerinti módszereket, majd csak hónapok múlva, addig meg legyen minden ahogy eddig?
2009. szept. 27. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem tudom mennyi idős a babád de nálam ugyanez a helyzet,és Én is kérdeztem itt de mikor az ember várja a segítséget nem tud senki ötletet adni!Végül egy kérdésemre kaptam választ ami az volt hogy bevált e az Aludj jól gy.módszer!Holnap kezdem a módszert(7hós múlt a babám) erőt gyűjtöttem,mert csak a cicin tud aludni és a melleim már kikészülnek és Én is!Azt tanácsolták minél előbb annál jobb!Így is elkéstem már vele és bánom hogy azon alszik el!
2009. szept. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia!Mi is hasonló problémával küzdünk.Az "egyedül elalvás"sosem volt erőssége a kisfiamnak.Általában cici vagy babakocsi,de az utóbbi hetekben már ezek sem mindíg.(ha nem a megfelelő pillanatban próbáltam meg elaltatni vagy nem volt még álmos vagy már túl fáradt volt és azért nem aludt egyik módszerrel sem,hiába láttam rajta az álmosság jeleit)A mai napig görcs van a torkomban,ha altatásra kerül a sor hogy vajon sikerül-e,és ha igen akkor 20 percig vagy egy óráig alszik-e?Egy hete megkaptam a Suttogó című könyvet,el is olvastam az altatásról szóló részt,már az első alkalommal bevált,20 perc próbálkozás után el is aludt,pont úgy és addig,ahogy a könyvben meg van írva.Ez ment kb2-3 napig,de pár napja megint vissza tért a régi rendszer.Nekünk is jön a fogunk,nekem is eszembe jutott hogy talán ezért bukott meg a dolog.(A múlt éjjel hajnali 2 órakkor sikerült elaltatnom nagy nehezen...Most alszik,de már előre félek,hogy hamarosan felébred és reggelig sétálhatok vele.

5 hós kisfiú anyukája

2009. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
látom sajnos nem vagyok egyedül, az én babám 7 hós, és ma bukott ki a foga, 2 napja csináltuk a szoktatást, de most elbizonytalanodtam, hogy folytassuk-e?
2009. szept. 27. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

inkább olvasd el amit a LLL szoptatós liga oldaláról belinkeltem már ma...

láthatod, hogy a gyerekedet hét hónaposan nem így kell nevelni, a gyakori szopi meg most, hogy kijött a fog, múlni fog, főleg, ha megfogadod a tanácsomat, és adod neki a homeopátiás chamomilla 15ch-t

A gyerek meg továbbra sem egy álnok kis zsaroló, hanem egyértelmű jelzést ad, hogy kellesz neki.:-(

2009. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

KÖNYÖRGÖM OLVASSATOK UTÁNNA MIÉRT ALSZANAK A BABÁK MÁSKÉPP MINT MI FELNŐTTEK!!!

Nagyon kevés baba tud elaludni egyedül,idővel megtanulják maguktól,amikor erre érettek lesznek.

De nem 7 hónaposan.

Nem bízok egyetlen elalvós csodamódszerben sem,sőt veszélyes is a baba kiegyensúlyozott fejlődése szempontjábol.

EZ PONT OLYAN MINT AMIKOR TÚL HAMAR ÜLTETED FEL VAGY KEZDED JÁRNI TANÍTANI.

2009. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%

7 hónaposan talán nem kellene máson megnyugodnia.Aludj jól stb módszerek egyenlő azzal Anya ha éjjel félek vagy fáj valamim te nem vagy elérhető a számomra én ezt megtanultam mert te erre megtanítottál.

Amikor megszületik a baba mindenki azért küzd hogy tudja szoptatni,aztán eltelik pár hónap és megfordul a dolog arra törekszik hogyan szoktassa le hogyan aludjon egyedül stb,ezeket mind egyedül fogja csinálni csak ki kellene várni az idejét.

3 gyerekes Anyuka.

2009. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!