Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyek a 8...

Milyen etetőszéket vegyek a 8 hós kisfiamnak?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már stabilan tud ülni, akkor tök jó az Ikeás 3490 Ft-os. Nekünk ilyen is van. Sokkal jobban szereti a kisfiam, mint a dönthetős-párnázott-tálcásat.
2009. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is az IKEA etetőszékére szavazok! Olcsó, nagyon jó!
2009. szept. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és bevállt. IKEA-sat nem próbáltunk, de biztos jó lehet és olcsó is, szóval megéri az árát.

Ilyen van nekünk:

[link]

Kerekei görgősek, fékezhetőek, duplatálcás, dönthető háttámlás, több fokozatban állítható magasság.

2009. szept. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én ilyet vettem:

[link]

2009. szept. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy volt, hogy milyen márka, milyen szín, stb, csak az volt a fontos, hgoy könnyen tisztítható legyen.
2009. szept. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is Ikea-s van,volt lépcsős etetőszékünk is,de nem maradt meg benne.

Az Ikea-s-hoz vettünk asztalkát is,így már egyedül is tud enni.Nagyon szereti

2009. szept. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi pont ma vettünk, használtan 6000Ft.-ért. CAM-os,de nekem nem az volt a fontos,hogy milyen márka. Mi még nem ülünk stabilan,így dönthető mellett döntöttem. 2 fokozatba dönthető, így most kicsit döntött még.
2009. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a Peg-Perego Dondolinóra szavazok.Hintázik,zenél és 3 pozícióba dönthető.így amikor nem eszik a babám, hanem éppen valami dolgom van,nyugodtan belerakhatom mert akár órákat is elvan benne és jókat is tud alukálni is benne mert majdnem vízszintesig dönthető.
2009. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!