Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kifestettetek sajat kezuleg a...

Kifestettetek sajat kezuleg a babaitok szobajat? Hogy sikerult? Tudtok kepeket mutatni rolla?

Figyelt kérdés
2009. szept. 27. 12:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Festettem macit kerítéssel, fával.

Nemrég pedig egy óriási Thomast.

Egyik éjjel unalmamban pedig gyümölcsöket. :-)

2009. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
...es mivel festetted?szinezted?temperaval?vizfestekkel?egy par otlet nekem is jol jonne.
2009. szept. 27. 12:55
 3/12 A kérdező kommentje:

[link]


en meg komolyabba nem mertem belefogni


De most keszul a hazunk es gondoltam a kisfiam szobajat kifestem egy egesz nagy osszefuggo keppel.

Van otletetek?esetleg mutatnatok?

2009. szept. 27. 12:57
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mi sima almazöldre festettünk 3falat, egyet sötétebb zöldre. A díszítést a Minimanóban vettem, Disney figurákat ragasztgattam. De a virágokat és készítettem ,papír írószerben vettem szivacs lapokat(100 ft/db), és különböző színű és nagyságú virágokat vágtam, a közepére más más színűt kört raktam. Próbálok képet küldeni priviben.
2009. szept. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is elküldenéd privátba? én is szeretném a fiamnak a szobáját szépen megcsinálni

köszi

2009. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Nálam még zajlik a lakásfelújítás, és erősen töprengek, milyen legyen a baba-rezidencia. Nem szeretném sablonosra. Szerintem papírból kivágok különböző figurákat, és azokat festem fel, meg mentegettem le netről aranyosabb képeket, (animéseket, az én lakrészem is csupa anime:) ), és azokat ragasztgatom majd fel azt hiszem.
2009. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányom szobája mályva szinű.El van választva alul sötétebb felül világos.Az ágya melletti falra pillangókat és virágokat festettem sablonnal.

Egy másik falra alulra a micky egeret diavetitővel.Még kéne mellé a mini és a plútó de olyan diát még nem találtam.

Ha annyira nincs fantáziád vagy esetleg kézügyességed pl kreativ hobby boltokban nagyon aranyos sablonokat lehet venni.

2009. szept. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én tapétamatricákat vettem, ezeket bármikor le lehet venni és nagyon könnyű föltenni is. Nagyon szuper lett tőle a fiam szobája.

[link]

2009. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi úgy csináltuk, h kinéztem képeket a netről, a férjem szerzett kölcsön egy projektort, azzal kivetítettük a falra. Ceruzával átrajzoltam, aztán pedig színezőpasztával (amit fehér falfestékhez szoktak keverni) kontúroztam és színeztem. Íme az eredmény:



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2009. szept. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

utolsónak:

ez nagyon szuper lehet, hogy én is megpróbálkozom egyszer, nehéz volt? mennyi ideig tartott?

2009. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!