Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi tegyek a kisfiammal?...

Mi tegyek a kisfiammal? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Múlthét pénteken vittem dokihoz mert hőemelkedése volt,folyt az orra meg köhög.Adott gyógyszert az antibiotikum el is fogyott,de a köptetőből még van.Kisfiamnak még mindig fojik az orra(igaz már nem anyira)de még köhög.Adhatom neki még a köptetőt vagy már inkább ne?Még nem járt le csak nem tudom hogy folyamatossan meddig kaphatja mert ugye már ma van a 9.nap hogy adnám neki.És ha köhög akkor kedden ne vigyem súlymérésre,oltásra mert ugyse kapja meg betegen ugye?3 hós.
2009. szept. 27. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mindenképpen hívd fel a dokit és kérdezd meg. Egy ilyen pici babánál mástól ne is várj olyan választ, amit betartanál. Biztos nagyon kedves, segítőkész orvosod van, teljesen természetes, ha problémátok van, felhívod. Biztos kedvesen fog válaszolni, és meg is nyugodhatsz.
2009. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia.szerintem adhatod neki,de oltást az tuti nem fog kapni.az antibiotikumos kezeléstől 10 napnak el kell telnie hogy oltást kaphat és ugye még köhög is,igy tuti nem.
2009. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!