Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki mei tait? Mi a...

Használ valaki mei tait? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Engem kifejezetten a liliputi.hu-ról rendelhető érdekelne.

Milyen hosszú a pántja?Túlsúlyos anyuka vagyok és elég széles a csípőm.Biztos meg tudom rendesen kötni,beér?Mennyire kényelmes a babának?7 hetes a lányom,még ugye nem tartja a buksiját így is hordhatom valahogy benne?

Ezt néztem ki,mert bár ez egy előző generációs,de féláras,van valakinek ilyen?


[link]


2009. szept. 26. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A mei tait 3 hónapos kortól javasolják, mivel állandó terpeszben van a kicsi lába benne. Ilyen picinek jobb a babaerszény, vagy a rugalmas hordozókendő. Szerintem:)
2009. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]

Szia ezt az oldalt nézd meg itt levan irva a használata ami 0 honapos kortol szol nekem van és én nagyon szeretem :))

2009. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem van és nagyon szerettem volna használni de a babám utálja. :( Nem tudod előtte kipróbálni, esetleg kölcsönkérni valakitől akár egy kendőt, hogy egyáltalán szeretné-e a bébi. Én megvettem 8000-ért és sajnos egyszer sem használtuk.
2009. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Attól nem kell félned, hogy nem ér körbe, mert nagyon hosszú kötője van. Babaközelben oldalán pedig le van írva, hogy hogyan kell megkötni, ha még nem tartja a babád magát.

[link]

[link]

[link]

Hát, sajnos az én kicsim sem szereti. Bár ő igazán szinte semmit sem szeret. A kengurut most már szereti. Ha nagyobb lesz, akkor kipróbálom újra. Most még azért nem, mert az üllepénél szélesebb, s lehet ezért kényelmetlenebb neki, mint a kenguru.

Ezt a kérdést vmikor én tettem fel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A babaközelis oldalakat már mind elolvastam,így azért képben vagyok valamennyire.

Kedves utolsó válaszoló,köszi a választ és a te kérdésedet is elolvastam!:)

Engem kifejezetten a liliputi mei tai érdekelne,mert az kicsit másmilyen mint a babaközeli.

Köszönöm a válaszokat és további szép napot!

:)

2009. szept. 27. 07:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, off. Kedves 21.54! Nem lehet Neked emailt írni? Kérdeznék tőled ezzel kapcsolatban, ha lehet.
2009. szept. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mei tai-om van, nagyon szuper! Én innen rendeltem:

[link]

A youtube-on itt megnézheted hogy kell használni:

http://www.youtube.com/results?search_query=mei+tai&search_t..

2009. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok ismét. Én is a Liliputiban rendeltem a 3. generációsból. Sajnos nekünk az nem vált be. Csak párszor tudtuk használni, mert kb 2 hónapos koruktól a babák kézen kifelé akarnak nézelődni. Így nem tudtam őt magamra kötni. Chiccos kengurunk van, minek az üllepénél keskenyebb, így most ezt használjuk. Ha rendelsz, remélem nektek beválik.
2009. szept. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 27. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]
2009. okt. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!