Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van így vele? Bővebben...

Más is van így vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Frászt kapok, ha az anyósom megfogja a kisbabámat. Jár hozzánk, mert szeretné babusgatni a bébit, de nagyon lepusztult szegény nő. Alkoholista, ráadásul mindenkivel összeáll, és ezek tetejében félelmetesen fogja az egy hónapos lányomat. A múltkor is úgy vette el, hogy nem nyúlt a feje alá (1 hónapos! ) Legszívesebben megtaposnám, de tekintettel vagyok rá a fia miatt, aki a gyerekem apja. Nagyon rossz így, attól rettegek, hogy mikor állít be.
2009. szept. 26. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az anyósod alkoholista,az az Ő baja, ha olyan állapotban fogja meg a babádat, az viszont már a tiéd. Anya vagy, felelősséggel tartozól a gyermeked iránt. Ha úgy érzed, hogy nincs biztonságban az anyósódnál mond meg kerek perec, én biztos nem szépítenék a dolgon, még akkor sem ha a fia a férjem! Drukkolok, hogy rendeződjenek a dolgok, sok szerencsét.
2009. szept. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál! De olyan ciki ez az egész, a fiát talán még nálam is jobban idegesíti hogy ilyen az anyja, de ilyen. Ha hozzánk jön megpróbál ugyan viselkedni, de nem nagyon megy már neki. Félrebeszél, és tényleg veszélyes a babára nézve. Igazad van, ha legközelebb jön nem fogom vissza magam.
2009. szept. 28. 17:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!