Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bundazsák vagy overall?

Bundazsák vagy overall?

Figyelt kérdés
Karácsonykor lesz féléves a lányom. A bundazsák kicsiknek való az overall nagyobbaknak? Ő melyik csoportba esik majd?
2009. szept. 26. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én overallt vennék,mert még akkor jön a tél java,és ha már ülni fog,és akar a kocsiban,az praktikusabb.
2009. szept. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan overallt vettem, amit egy cipzár segítségével bundazsákká lehet alakítani. Tél elején bundazsákba volt, februártól már overállban
2009. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neki még a bundazsák is jó, de az overáll sem rosz vásár. NEkem is olyan volt, ami zipzározható zsáknak és lábasnak is.
2009. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is itt tartok, hogy mindkettő jó lenne... de csak az egyiket engedélyezi a pénztárcám :) írjatok még! Tud ülni a bundazsákban?
2009. szept. 26. 16:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez az átalakíthatós jó ötlet nagyon!
2009. szept. 26. 16:01
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a bundazsák kissebbnek való, egy 6 hós babának szerintem jobb az overál.De jó ha mindkettőt tudja!
2009. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy még február-március táján is hidegek lesznek. Akkor már valószínűleg fog ülni, bundazsákkal nem tudod bekötni az ülős kocsiba.
2009. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan overálos bundazsákunk van, ami kabát és rá kell patentolni a zsákot, így lehet csak kabát, vagy bundazsák, de overál susogós anyaga van.

A lába között van egy lyuk, azt hittem szellőző :D de rájöttem hogy a zsákot nem tudnám bekötni nem menne el a lába között a bizti öv, ezért ott a lyuk amint ki lehet húzni a bizti övet a lába között, és így már be lehet kötni!

Coraban vettük.

2009. szept. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra is, hogy még sokszor márciusban is szükségesek a meleg cuccok, mert sokszor még hideg van olyankor, akkor a babád meg már "nagylány" lesz:) És akkor jobb lesz az overall. Szerintem:)
2009. szept. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!