Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tommee tippee cumisüveg...

A tommee tippee cumisüveg most ilyen vagy selejtet vettem?

Figyelt kérdés
Brendonban vettem a dupla kiszerelésű cumisüveget (2X260 ml), de amikor kibontottam két darab tök gagyinak tűnő, tejüveg szerű műanyag üveg volt benne. Már volt egy ilyen cumisüvegem előtte az igazcsak 1,5 decis volt, de masszívabb és átlátszó volt. Most vigyem vissza?
2009. szept. 26. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is így jártam, mint Te. Szerintem nem véletlenül volt kupon akciós. A számokat se lehet rajta jól látni.

Én megkérdeztem, és azt mondták, hogy ez BPA mentes, ezért ilyen (valóban oda is van írva, nézd meg: [link]


A BPA-ról meg ennyit: [link]

2009. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt akartam írni, hogy úgy gondoltam, hogy nem véletlenül volt akciós, ezért kérdeztem rá.
2009. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, azért tök bosszantó, köszi az infót
2009. szept. 26. 16:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan van. Nem selejtes a tied. A bosszantó az, hogy a számokat nem lehet rajta látni, a jó benne pedig az, hogy nincsen benne a fenti válaszoló által írt BPA. Ez utóbbit én fontosabbnak tartottam annál, hogy jól lássam a számokat. Használni még nem használtuk, remélem nem lesz rá szükségünk továbbra sem.
2009. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!