Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik köptető vált be Nektek?...

Melyik köptető vált be Nektek? 16 hós a kisfiam.

Figyelt kérdés
2009. szept. 26. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű.Ambroxol kizárva.
2009. szept. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A lándzsás útifüvet nem issza meg. Ambroxolt vettem neki. Miért mondod, hogy kizárva?
2009. szept. 26. 15:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nekünk nagyon nem jött be. Csak adtam adtam és felesleges volt. Gondolkodom még....
2009. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok egy rögtön gyógyszerpárti,de ez estben nekünk pont az ambroxol használt és két orvos is ezt ajánlotta.

Még a sinupret cseppet használtam,de nem láttam annyira látványos javulást.Egyébként nekem is a lándzsás útifű szirupot ajánlották,hogy nagyon jó.ha fecskendővel belelövöd a szájába úgy sem nyeli le?Sok sikert és gyors gyógyulást!

2009. szept. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam a nurofenes fecskendővel beadni, öklendezik, rázkódik tőle, de nem adom fel!
2009. szept. 26. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!
2009. szept. 26. 21:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 hónapos babámnak Nurofent adok. Felszippantom, odateszem és egy kicsit hagyom, hogy ízlelje és olyan ügyi, hogy kiszopizza a fecskendőből.

Epresset kap és szereti:) Közvetlen szopi előtt kapja.


Ne add fel!

2009. szept. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 28. 14:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!