Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adhatnám be a köptető...

Hogyan adhatnám be a köptető szirupot az egyéves kislányomnak?

Figyelt kérdés

Mivel beteg,nincs étvágya,nem tudom hozzákeverni semmihez,és ha hirtelen adom be neki,kihányja..

Az előbb sikerült csokigolyóval felitatni,és úgy megette!!!

(amúgy vírusos torokgyulladása van szegénynek..)

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jún. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Fecskendővel oldalra hátra beenyomod a szájába. Ott már nincs igazi ízérzékelés, így nagy valószínűséggel nem hányja ki, kiköpni pedig onnan már nem tudja. Minden gyógyszer beadásnál mondd el neki, hogy tudod, hogy nem finom, de ez gyógyszer, azért kell, hogy meggyógyuljon. Egy idő után megérti, és már nem kell egyszerre mind az öt kezed, hogy lefogd és kinyisd a száját. Ha sír, akkor pici adagokban csepegtesd, nehogy félre nyelje.
2010. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy dolog: ha ennek ellenére kihányja, akkor beszélj az orvossal, mert lehet, hogy valamit nem bír belőle a szervezete. A lányom egy fajta köhögéscsillapítót nem bír, amit már adtam neki.
2010. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden féle köhögésre jó a Stodal és még az íze is finom, esetleg próbáljátok meg. Én is szedtem már, barátnőm ajánlotta, ő a kisfiának adta.


[link]

2010. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jún. 15. 10:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!