Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet csinálni az ilyen...

Mit lehet csinálni az ilyen anyóssal? Jó lenne ha Ő is takarítana.

Figyelt kérdés

6 hónapos a kisfiam és panelban lakunk anyósnál.

Szörnyű, csak én takarítok, Ő sose csak ha vendégei jönnek. Múltkor is én raktam rendet a lakásban, mert a szobába viszük be a koszt!

Kiváncsiságból nem takarítottam 2 hete és nem takarított, nem zavarja a kutya meg a macska ször ami ott ficeg mindenhol. grrrrrrrrr... meg amit behordanak....

De az én gyerekem meg ha ott kúszik...ajjjjjjjjjjj nem engedem, erre meg ő csodálkozik!

Mosogatni se tud, mert zsíros az edény is és a számat is kicsapja. Undorító komolyan mondom.

Mondtam már a férjemnek is, de ...... mindig a szülei baromságain veszünk össze.

Ha meg mondja neki akkor meg olyan ocsmány módon beszél vissza az anyja, hogy már szét vett az ideg.

Csodálkozik azon is ha nem viszem be az ő szobájukba a fiamat, mert állandóan ott bagóznak.

Mit tegyek még hogy rá vegyem őket a takarításra.

Azért mert ott lakunk nem jelenti azt hogy az van amit ők akkarnak.


2009. szept. 25. 16:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én már tuti elköltöztem volna!!!
2009. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

De, sajnos az van, amit ők akarnak. Lehet az együttélés jó is, de sokat kell alkalmazkodni, és főleg a fiatalabbnak, illetve annak, aki odaköltözött máshoz.

Tessék megoldani a különköltözést, és ott mindent a magatok kedve szerint tehettek majd.

2009. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sajnos őket már nem fogod tudni megnevelni. Én is laktam anyósékkal (hálistennek rövid ideig), én takarítottam mindig. Szerencsére a gyerek már nem oda született, de ha még ott lennénk, szépen csendben maradnék (a családi béke kedvéért), és takarítanék tovább. Ők valószínűleg úgy gondolják, hogy "az én házam, az én váram". Az más kérdés, hogy az unokájuk kedvéért a csillagot is le kéne hozniuk, nemhogy takarítani, meg bagózni a lakásban. :((


Sajnos érdemben nem tudok választ adni a kérdésedre, csak annyit ,hogy ne idegeskedj olyan dolgokon, amin úgysem tudsz változtatni.

2009. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Kár :(

sajna nincs anyi pénzünk hogy elmennjünk albérletbe.

Komolyan mondom hogy a tö.öm is tele van velük. :S

Lehet elköltözünk anyámékhoz de oda a párom nem akkar...

Sokat beszéltem vele eről. Mi lenne ha már nekem is jobb lenne egy kicsit.

Na de azt kell nézni mi a jobb a babának. Vajon mi???

2009. szept. 25. 16:35
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!


A különköltözésre voksolok én is, mert egy idő után "bedilizel" emiatt. A férjed meg láthatná igazán hogy mi a szitu! Ha más nem, költözzetek anyukádékhoz. A férjedre valahogy hatnod kell. Ő jól érzi magát a szőrtengerben??

2009. szept. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁ nem Ő sem...


Olyan nehéz :(


köszönöm a válaszokat. kedvesek vagytok köszi :)

2009. szept. 25. 16:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Nézd a babát! Én mennék anyukámékhoz, értesd meg a férjeddel,hogy ez a baba érdeke.
2009. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Mit mondjak miért a baba érdeke? hiszen csak én akkarok.

Azt tudja csak :(

2009. szept. 25. 17:11
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyudék kertes házban laknak? Ez már elegendő indok, hisz ez egy bagószagú panel. Kutyákkal, macskákkal.... Szerintem ne akard rávenni őket semmire, azon agyalj, hogyan tudsz meglépni onnan.
2009. szept. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi :)
2009. szept. 25. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!