Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt fehérvári kisbabások?

Vav22 kérdése:

Vannak itt fehérvári kisbabások?

Figyelt kérdés
Nekem 30.án lesz 2 hónapos a kisfiam. Nektek mennyi idős a babátok? Lány vagy fiú? Szülésre hogy emlékeztek vissza?
2009. szept. 25. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én móri vagyok. 8,5 hónapos a kisfiam. Nagyon jó baba, nyugodt türelmes és sokat eljátszik egyedül. Nagyon jó húsiban van, mert 11,88 kg és 75 centi. Próbálgatja a mászást és már felült egyszer egyedül.

Nekem a szülésről jó élményem van. Már gondolkodom is, hogy nemsokára jöhetne a második.

Neked hogyan telik a napod? Szülés milyen volt? További szép napot és jó babázást!

2009. szept. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem a Karcsi babám szerdán volt 6 hetes. Nagyon jó kisbaba. Sokat mosolyog, sokat cicizik. Éjjel most már csak 1-szer kel amúgy végig alszik. Nekem császárom volt (nem volt könnyű). Imádom Ő a mindenem.

Jó babázást Nektek. (fehérvári !!!Anyuka!!!)

2009. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia. én fehérvári vagyok.dec 30-án szültem. kisfiam van.

a szülésről csak jó emlékeim vannak. a rosszat hamar elfelejti az ember. én császáros voltam.

te?

ha gondolod írj privátba

2009. szept. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Május 26-án szültem sajnos császárral!

Kisfiam van de nagyon jó baba sokat mosolyog!

A szülésröl nekem már nincsenek annyira rossz élményem pedig tudom hogy akkor nagyon szenvedtem:)

Irj privibe ha gondolod!

2009. szept. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
minden fehérvárit császároznak?
2009. szept. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is fehérvári vagyok, júli 18-án szültem, császárral. Nekem a császár nagyon rossz volt, de már halványodnak az emlékek és a kisfiam mindenért kárpótol! Nagyon jó baba, éjszaka jól alszik és nagyon jól szopizik! Ha van kedved írj privátban!

Üdv

2009. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem engem nem császároztam. :-) Szülésről szörnyű élményeim vannak. Toxémia miatt már 1,5 hete kórházba voltam, nem tudtam ott igazán pihenni. Hulla fáradtan mentem a szülőszobára és még jó vérszegény is voltam, ezért már mikor szülőszobára kerültem akkor szédelegtem, nagyon gyenge voltam és ez még csak az eleje volt. Vajúdóban egy percet sem voltam. 11 kor mentünk a szülőszobára, hajnali 1:50kor már meg is lett a kis Patrik :-). Sajnos bő 3 ujjnyi voltam amikor szóltam, hogy mindjárt elájulok, kaptam infúziót meg izomlazítót és leesett a baba szívhangja uh. behívták a főorvost, hogy szülhetek-e simán vagy császár, ő meg jót tágított rajtam kézzel és mondta, hogy akkor most szülünk. Nagyon kellett sietni a Baba szívhangja miatt. Furcsa, hogy amiket meséltek a szülésről semmi nem úgy lett, nem voltak fokozatosak a fájások, illetve rögtön nagyon erős 4 perces fájásaim voltak ami nagyon hamar 2 percesbe, majd egy percesbe ment át. Jah, aztán kiderült, hogy a méhlepény valamiért nem funkcionált jól, nem kapott rendesen táplálékot a Pici, ezért besűrűsödött a vére és agyon szúrkálták szegényt, plussz a meconiumos magzatvíz miatt kapott antibiotikumot, meg infúziót is kapott a sűrű vére miatt,majd besárgult irány a kék fény, de hála Istennek, csak 2 nappal voltunk tovább bent és teljesen egészségesen jöttünk haza. De nagyon sokat idegeskedtem a Picúr miatt, mert először úgy tudtam , hogy nincs semmi baja aztán másnap, illetve aznap délelőtt jött a gyermekorvos és észrevették, hogy vörös, és akkor azt mondta, hogy lehet, hogy csak kicsit sűrűbb a vére, de utalhat más betegségre is, uh. tiszta frászba voltam. Nagyon rossz visszagondolni rá. De azért van szép emlék is, mikor a hasamra tették és amikor hármasban voltunk két órát, az nagyon jó volt. :-)
2009. szept. 25. 13:11
 8/12 A kérdező kommentje:
Mennyi idősek vagytok? (Én 21) Hogy telik a napotok a babával, illetve inkább arra lennék kiváncsi hogy mikor két hónapos volt a babátok hogy telt a napotok?
2009. szept. 25. 13:15
 9/12 anonim ***** válasza:

12:46-os vagyok.

két hónaposan én alig vártam hogy jó idő legyen és menjünk sétálni. akkor február volt. egy hónaposan kezdtem a szoktatást az erkélyen először öt perc majd tíz majd negyed óra. két hónaposan már egy órára kimentünk sétálni. aztán siettünk haza a szoptatásra. három óránként evett. majd csak kézben aludt el sajna. ez az időszak még fárasztó volt nagyon. evés alvás séta. este fél kilenckor volt fürcsi majd szopi és alvás. ilyenkor már aludt egyig kettőig, egy gyors szopi és alvás reggelig.

más most nem jut eszembe.

2009. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Fehérvár mellet lakom, 29 éves vagyok és holnap lesz 10 hónapos a fiam:)

amikor 2 hónapos volt, egész nap szinte a cicin lógott és kb:3x 5 percet aludt! semmi időm nem volt, bár az most sincs:)

Szülés hatalmas élmény volt, és ha azt mondanák, menjek azonnal szülni,én gondolkodás nélkül mennék! sima szülés volt. férjem véletlenül a fényképezőgépet kamerára állította, így a szülés utolsó 6 percét halljuk és a legvégét látjuk is, amikor épp kibúj a kisfiam! így sosem fogjuk elfelejteni!

Sok sikert!

2009. szept. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!