Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányásra hogy diétázzunk?

Hányásra hogy diétázzunk?

Figyelt kérdés
13 hós kisfiammal beettünk valamit, nekem is hányingerem van, ő szegényke meg hány. Reggel szopizott, aztán evett egy banánt (akkor még nem hányt), de fél óra múlva kijött belőle. Aztán szundított egyet, és megint hányt egy nagyot. Most adtam neki egy normaflore-t, és úgy látom jobban van, eljátszik, gagyog magában, de még nem evett ma semmit ami bent maradt volna. Mit adjak neki?
2009. szept. 25. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
13 hós? Főzzél krumplit naturba, vagy rizst, almával. Szerintem 13 hósnak már majdnem ugyanazt, mintha egy felnőtt lenne ilyen helyzetben. Háztartási keksz, tea. Jobbulást.
2009. szept. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Jó még a főtt répa és a ropi is. Viszont tejes dolgokat ne, pár napig, amíg jobban lesz. üdv
2009. szept. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja ezek a népi hiedelem szerint megfogják a: HASMENÉST. de elgondolkodtató az is,hogy aminek ki kell jönni annak KI KELL JÖNNI. szerintem sok folyedék.
2009. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sok-sok folyadék!!! Víz, vagy ízesítetlen tea!

Kortyonként persze:) Ha nem megy, akkor kiskanállal add neki.

Ha valami vírus, akkor hagy ürüljön ki a szervezetéből minél előbb. A főtt krumpli a legjobb, de csak pár falat. Ha benne marad, akkor apránként, falatonként, de ne sokat!


Jobbulást

2009. szept. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már jobban vagyunk.
2009. szept. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!